Ha veszek egy 4K-s TV-t, akkor a rendes műsorok ( pl. TV2-n a Pénzt vagy éveket vagy RTL-en a Barátok közt) elmosódott lesz?

Figyelt kérdés

Magyarán csak a netes tartalom lesz nézhető?

Lehet,hogy most orbitális hülyeséget kérdeztem,de kinéztem egy 4K-s TV-t 130ért(eredetileg 180 ,csak most le van árazva,ezért is jött az ötlet hogy vegyük meg),de mindenki lebeszél a 4K-ról. Miért?

Nekem az lenne a lényeg,hogy mind a netes tartalom,mind a beltéri(tehát rendes TV műsorok) jól menjenek rajta,és szép képet adjon,ne legyen elmosódott.

Sajnos nem értek hozzá túlságosan,felvilágosítanátok?



2017. aug. 19. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy lesz elmosódott, Full HD minőségben fogodlátni, 4K-t meg csak a neten találsz.


Miért akarnak lebeszélni a 4K-ról? TV-t 10 évre veszel, ha bejönnek 5év múlva a UHD 4K adások akkor meg majd lecseréled a tv-t?


Szóval milyen érveik vannak akik a 4K ellen vannak most?

2017. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többen ezt az elmosódást mondják. Állításuk szerint ocsmány lesz a kép,amikor a beltéri műsorokat/csatornákat nézzük.. Neten is szembejött velem párszor ez az állítás,úgyhogy abszolút nem tudom eldönteni,hogy akkor most ha veszek egyet akkor egy rakat kaki lesz-e a beltéri vagy nem:-D
2017. aug. 19. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy gondolkozz


[link]


Tény, hogy egyre több adó ma már HD, de sok SD. Szerinted, ha felnagyítod milyen lesz a minősége?

2017. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
Egyes, szerinted az RTL meg a TV2 fullHD-ban sugározzák az adásaik? Csak szólok, hogy marhára nem. Ilyenek, hogy discovery meg hasonlók lehetnek HD-ben, persze az az előfizetésedtől függ. Szép nem lesz, de belehalni nem fogsz.
2017. aug. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű az adás akkor jó képe lesz. És ezt hidd el,nekem is UHD tv-m van,és teljesen rendben van az adás rajta ! Nálunk kábeles DIGI tv van.
2017. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lesz rosszabb mint egy Full HD -s tévénél.A 4K-s tartalom meg magáért beszél, élethűbb színek, kristálytiszta kép.
2017. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Meggyőztetek.
2017. aug. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!