Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek erre a...

Milyen laptopot vegyek erre a célre? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Olyan laptopot szeretnék vásárolni,amelyen tudok játszani,filmet nézni,internetezni,letöltögetni.

Maximum 180.000ft-ot tudok rászánni.

(Játékok alatt ilyenekre gondolok,mint pl.:

Far cry 3,Counter strike 1.6,assasin's creed 3.)

Létezik ilyen,ez alatt az ár alatt?

(Azért nem pc-t szeretnék vásárolni,mert nem értek az összerakásához,és nem biztos hogy elférne.

Tudnátok ilyen laptopokat ajánlani,linkkel ellátva?A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2017. aug. 28. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A PC-t összerakják neked a boltban pár ezer Ft. felárért.

180 ezerért PC-ből kapsz olyat, ami bőven elviszi a játékaidat. Ugyanennyiért egy laptop sokkal alacsonyabb kategóriát képvisel.

2017. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezen azért elmennének :)


[link]

2017. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]


Használt laptopokat árulnak ezen az oldalon, ÁFA nélkül. Eddig 2x rendeltem, nem volt panaszom.

2017. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Ment a zöld kéz! :)
2017. aug. 29. 06:39
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezeken a laptopokon,amiket linkeltetek,elmennek a fentebb írt játékok akadás nélkül?


1.válaszoló: PC-t nem szeretnék venni,ugyanis nem férne el. :/

2017. aug. 29. 09:04
 6/20 anonim ***** válasza:
Azert irtam a masodikat :) A baj majd akkor kezdodik, mikor megtetszenek az ujabb jatekok es vege a laptop tudomanyanak. Igen elfutnanak rajtuk.
2017. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor lehet inkább az lesz,hogy csinálok helyet,és veszek helyette egy pc-t.Csak mivel annyira nem vagyok tisztában ezekkel a gépekkel,szeretném ebben is a segítségeteket kérni :D Milyen pc-t érdemes venni?Amin elmennek a ,,mai" játékok is?
2017. aug. 29. 09:47
 8/20 RyanC86 válasza:

pcx-et nagyon ajánlom mert ott össze is rakják neked te is nézhetsz gépet de és is fogok neked majd elküldöm ha találok egy jó gépet.

Sok szerencsét !!!

2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 RyanC86 válasza:
ŐŐ szerintem kezdjük azzal hogy legyen egy GTX1050 TI videókártya és még az lenne a kérdésem hogy nagyobb játékokat akarsz-e ?mert simán kijön a keretből
2017. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen,szeretnék :D
2017. aug. 30. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!