Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erre a célra laptopot, vagy...

Erre a célra laptopot, vagy asztali gépet vásároljak? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!A napokban elhatároztam,hogy szeretnék vásárolni egy laptopot,vagy pedig egy asztali gépet.A probléma az,hogy nem tudom melyiket éri meg jobban.Leginkább játszani használnám,filmet nézni,internetezni.

Játékok alatt ilyenekre gondolok,mint pl.:

-Far cry 3

-Counter Strike 1.6

-Assasin's Creed 3,Syndicate

-Call of Duty: World At war



Ha tudtok ilyet,akkor el tudnátok nekem küldeni,linkkel ellátva?Ha igen,nagyon szépen megköszönném. :)



2017. aug. 29. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy laptop ami hosszan bírná rendesen a játékokat az 600ezer felett vannak . Ha nem viszed sürűn magaddal akkor csak is asztali gépet .

Nekem van asztali gépem ha itthon vagyok akkot azt használom igaz nem játékokra használom . Laptopot ha utazok valahova akkot használom. Mivel a gépem a munkahelyem így emiatt van az asztali is meg a laptop is

2017. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

asztali PC egyértelmű


ha nem kell hordozni akkor az a jobb (jó nagy minitorral)

2017. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!