Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csiptetős hangfal kábel<->rca?

Next86 kérdése:

Csiptetős hangfal kábel<->rca?

Figyelt kérdés
Van egy régi AEG 5.1-es házi mozi rendszerem, vagyis volt, sajnos megadta magát. Viszont a hangfalakat szeretném továbbra is használni. Szeretnék egy kicsit komolyabb házimozi erősítőt venni de ha jól láttam akkor azon a mely nyomó be menete rca. Na ugye nekem csiptetős, áthidalható ez a probléma?

2017. szept. 10. 10:11
 1/8 Zzzoli ***** válasza:
Az amit láttál a házimozi erősítőkön nem bemenet, hanem a mélynyomó kimenet. Igen RCA, viszont nem erősített, hanem aktív subwoofer köthető oda!
2017. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Az a helyzet, hogy az olcsobb, kompakt hazimoziknal a melynyomo nem aktiv.

Ez azt jelenti, hogy a te esetedben a hazimozi erosito hajtotta a melynyomot, mig komolyabb rendszereknel a melynyomonak kulon beepitett erositoje van. Az rca ugye ilyenko arra kell, hogy a hang eljusson a melynyomo erositojehez.

Masreszt egy ilyen olcsobb hangfalszetthez nem eri meg komolyabb erositot venni, nem fog jobban szolni.

Tobbfele megoldas is van.

Legegyszerubb, ha veszel hasznaltab egy ugyanilyen kaliberu 5.1-es erositot, aminek ugyanilyen kimenete van, ami meghajtja a melynyomot.

2017. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,úgy látom teljes csere lesz ebből.Mivel 100% hogy jobb cuccot szeretnek így kénytelen vagyok hangfalszettet is cserélni ,amit nagyon sajnálok mivel megszeretttem az évek alatt ezt ...na majd az újat is megszeretem.Még egyszer köszönöm nektek 👍
2017. szept. 10. 11:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem ,mint kiderül hagcucc analfabéta vagyok .Szeretnék venni egy harman/kardon avr-151 s 5.1 házimozit,ehhez kellene nekem hangfal szett.Esetleg tudnátok segíteni a választásban? Feltételek nem nagyon vannak max annyi hogy ne 2 havi fizetés legyen az ára .Köszönöm
2017. szept. 10. 14:24
 5/8 anonim válasza:

Nincs mit.

Szivesen segitek a valasztasban.

Egy pontos arkategoriat viszont adj meg, ha lehet, mert igy nehez ajanlani. :)

2017. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez jó kérdés ,fogalmam sincs .Az én pénztárcámat is fogja egy erős nő a háttérben 😂.Igazából nem kell százezer watt,sose hallgatok hangosan zenét ,viszont mostmár hogy költök rá szeretném hogy tényleg szépen szóljon ,adjon ki minden hangot ne így mint a mostani .Nézegettem én is ,hármannak is vannak jó szettjei 100 ezer körül viszont nem biztos hogy akarok ennyit költeni .Még gondolkodnom kell mennyit is szeretnék költeni ,persze jó lenne minél olcsóbban megúszni .
2017. szept. 11. 06:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy régebbi típusú yamaha szettet ,egyenlőre tökéletes ✌🏼🤘🏻
2017. szept. 14. 04:58
 8/8 anonim válasza:
Bocsi, hetkoznap nem jottem fel, mert elfoglalt voltam, de orulok, hogy talaltal, hasznald orommel! :)
2017. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!