Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik eszköz lenne a legmegfe...

Melyik eszköz lenne a legmegfelelőbb számomra ha irodai munkára szánom?

Figyelt kérdés

Laptopot/notebookot/Macbook/ultrabookra lenne szükségem, max 150-160 ezret szánnék rá és a használt is jó. Főleg irodai munkára használnám. (szövegszerkesztés, internetezés, cikkek írása táblázatkezelések stb.)


Ami fontos számomra:

azonnal használatra kész legyen (ne tartson 5 percig a bekapcsolás vagy alvó állapotból ébredés)


üzemidő legyen legalább 5-6 óra


Legyen villámgyors, az irodai munkákhoz szükséges programok gördülékenyen és gyorsan fussanak (böngésző, word, levelezőrendszer ne percek alatt nyíljon meg)


Köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 18. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg 250-460-ért kapsz egy i5-ös ssd-s ultrabookot, ennyiért nem. Az üzemidő indukálja a 460 környéki árat.

Ami ennyiért van: hdd + ha szerencséd van, i3 = hosszú bekapcsolás + maximum 3-4 óra üzemidő. Hangsúlyozom, ha szerencséd van.

2017. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

500€-ért vettem egy notebookot a napokban, tapasztalatot még nem tudok írni. De a specifikációi:


i5 (7. Generációs, 2 magos, energiatakarékos)


4GB RAM


250GB SSD


Full HD felbontás.


Szerintem irodai munkára több, mint elégnek kéne lennie, de majd meglátjuk. Írok egy linket, szerintem megnézni érdemes. Továbbá az SSD-s MacBook Air is jó választás lehet. Prémium anyaghasználat, gyors, jó üzemidő, elegáns. De ennyiért jó, ha kapsz használtat. Még a 12-es MacBook is jó lehet.


Az általam vásárolt gép:



[link]

2017. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!