Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol tulajdonosok! Mi érné...

Konzol tulajdonosok! Mi érné meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden:

Az öcsémmel egy szobában lakok még és van egy ps4-ünk.Viszont hamarosan lesz külön szobám és az öcsém nem nagyon fogja szerintem megengedni hogy az én szobámba legyen a ps szóval van 2 opcióm.

1. Veszek én is egy ps4et másodiknak.

2.Veszek egy xbox one s-t.

Szerinetek melyik lenne jobb ?

A ps4 mellett azért döntenék mert sok jâtékunk van már rá és akkor nem kéne venni újakat meg sok barátom van már ps-en.

Xbox mellett viszont igazából nem szól semmi :D x360-om mâr volt ezért nem lenne nagyon új a téma meg a kontorller se.Szerintetek ?



2017. szept. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most erre a kérdésre mindenki mást ír.


Szerintem jobb konzol az xbox mint a PS.


Nekem mondjuk csak xbox360 volt, de nézegettem az xbox one-t.


Én azt venném, de mondom most jön vagy 3-4 jobb a PS válasz.

2017. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az XBOX ONE két dolog miatt érné meg. Egyrészről az XBOX ONE X miatt (ami a legerősebb konzol lesz a megjelenésekor), valamint a visszafelé kompatibilitás miatt (rengeteg XBOX 360-as játék elérhető már, és folyamatosan bővül a lista).


Illetve van még talán egy indok, a Gold tagság esetén általában jobb ingyenes játékok jönnek, mint PS Plusszal, bár az utóbbi hónapokban a Sony is beerősített.


Ha nem akarsz sok pénzt áldozni az X miatt konzolra, és nincsenek olyan címek XBOX 360-as játékokból, amiket kipróbálnál vagy újrajátszanál, akkor azok alapján, amit felsoroltál egyértelműen a PS4 a legjobb választás.


De akár azt is csinálhatod, hogy veszel egy alap XBOX ONE-t, és időnként cseréltek az öcséddel, így mindketten ki tudjátok próbálni az exkluzívokat mindkét konzolon.

2017. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés mint hogy milyen telefont vegyél, Apple vagy Samsung.


1 ilyen válasz, 1 olyan válasz.


Szerintem te nézegess utána, és döntsd el.

2017. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :)
2017. szept. 23. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy lényegében nagy különbséget nem látok a két konzol között.


Mindkettőre kijönnek a lényeges játékok, pl. Call of Duty WW2, stb.

2017. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából igen.Csak platform a különbség.Meg ugye az exklúzív címek(forza...)

Még van egy kis időm dönteni,szóval :D

De kõszi mégegyszer a tippeket

2017. szept. 23. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Xbox One-t. Öcsédnek ott a PS4, így ha csak arra jön valami jó játék (pl The Last Of Us 2 majd), akkor meg tudjátok venni, és tudtok vele játszani, de ha Xboxra jön valami (pl Forza Motorsport 7), akkor sincs probléma, meg tudjátok venni Xboxra. :D
2017. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!