Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mostani Samsung TV-ket nem...

A mostani Samsung TV-ket nem lehet teljesen kikapcsolni?

Figyelt kérdés

A teljes kikapcsolást úgy értem, hogy ne készenléti üzemmódban legyen (ne világítson a piros LED az elején.


Még ha igyekeznek is a gyártók a minimálisra csökkenteni a fogyasztást, akkor is van némi fogyasztása a TV-nek készenlétben is, teljesen feleslegesen, ha pl. tudom, hogy egész nap nem nézek TV-t. Ráadásul a katasztrófavédelem sem ajánlja, hogy akárcsak készenléti üzemmódban magára hagyjunk egy készüléket, az elektromos tűz elkerülése végett.


A konnektor nehezen hozzáférhető helyen van, nem tudom mindig kihuzigálni a hálózatból, ha nem nézem a TV-t.



2017. szept. 23. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A TV alján van egy joystick, azt kell kétszer benyomni, ha jól tudom.

Teljes kikapcsolás közben is van fogyasztása(!) és rendellenességek ugyanúgy előfordulhatnak.

2017. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A joystick gombot megtaláltam, de kétszeri benyomásra sem kapcsol ki teljesen.


Az áramfogyasztás hogyan lehetséges akkor is, ha készülék teljesen ki van kapcsolva?

2017. szept. 23. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy, hogy még sincs teljesen kikapcsolva.

Én kapcsolós elosztót használok éppen emiatt. Azzal egyúttal a többi cuccomat is áramtalanítom.

2017. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy sokáig legyen jó a készülék meg egy kapcsolón is spóroltak ezzel, így "kikapcsolva" is amortizálódjon;)

Vegyél egy hosszabbítót, melynek akár mindegyik aljzatához van megszakító kapcsoló és használd azt.


Részemről a tévén a kurta kikapcsolást jelző led annyira világít, hogy már zavaró, így le is lett ragasztva és a kis letakarás szélei diszkréten világítanak...ez egyszerűbb, mint szétkapni és leszabályozni a fényerőt báááár...:DDD

2017. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!