E-Cigik tényleg ennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az a helyzet, gondolkodóba estem az E-cigiken. Viszont nagyon eltántorít a gondolat, hogy felrobbanhat, akár a szám közelében is. Nem vagyok füstös, csupán nikotin nélküli lötyivel képzeltem el a szívást, de a robbanásveszély eléggé megrémít... Le tudná valaki írni ennek az okát, vagy hogy átlag esetben egy középkategóriás vape nál mennyi az esély a robbanásra, vagy mivel lehet ezt megelőzni? Jó hobbinak képzeltem el, de ha ilyen veszélyekkel jár, akkor keresnem kell valami másat :S Spanomnál csekkoltam 1-2 vape t, és igazából bejött. Már az is megvan, miféle aromákkal csekkolnám le a sajátomat (ha mégis vennék), de ez így eléggé necces. Volt valakinek már gondja a vape al?
2017. szept. 23. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem már van 1 éve de ezalatt egyszer se robbant fel.
2017. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sokan említik a modokat, hogy emiatt van gubanc, viszont az tény, hogy a cucc kínai, m1 milyen márkát nézek, és hát, valahogy nem bízok bennük :S Viszont füstölögni is jó lenne, eléggé lazító, a dohány viszont minden porcikájában káros :/
2017. szept. 23. 16:45
 3/22 anonim ***** válasza:

Keress inkább más hobbit.

A dohányzás nem "menő", még elektromos cigarettával sem.

2017. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem a menőség benne a lényeg, egyszerűen ellazít. Mellesleg az e-cigi nem füstöt ad, hanem párát, ezért töredéke annyira káros csupán. Ami aggasztó, az a robbanásveszély.
2017. szept. 23. 17:31
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha valahol a világban felrobban egy mod, azonnal hír lesz belőle.

Ha valaki meghal cigitől tüdőrákban senki le sem xarja.

2017. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Elég komolyan kiemelik ezeket a híreket, plusz emlegetnek itt cigaretta gyártó cégeket, amelyek manipulálni akarják a vásárlókat. Eléggé bizonytalan vagyok, bár az okát a vape robbanásoknak még mindig nem tudom, pedig olvasgatok :S
2017. szept. 26. 20:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű az oka - általában vagy silány minőségű kínai noname akksi adja meg magát vagy egy menő hipster saját házi modot készít és persze elcseszi.
2017. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem, ez korrekt válasznak tűnik. Viszont az a gond, az akksiról 2 dolgot tudni, vagy ismeretlen a márkája, vagy Samu. Mindkettőtől tartok :D Fura de eddig csak ilyenekbe botlottam :S Na de nem vészes, lehet beszerzek egyet, és vezetékről hajtom majd, így akksi robbanás kilőve, plusz nem Vape lesz hanem Hookah xD
2017. szept. 27. 19:26
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem asszem LG-k vannak, semmi gond velük. Külön minőségi töltő van hozzá, nem az eszközbe betéve töltöm őket.
2017. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na lerendeltem egy Kangertech Top Evod Starter Kit et, mellé egy 200 milis alap vegyületet, 5 üvegcsét és 2db 10 milis aromát. Meglátjuk milyen lesz :D
2017. szept. 29. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!