Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az IWatch csak Iphonenal működik?

Az IWatch csak Iphonenal működik?

Figyelt kérdés

Páromnak születésnapjára szeretnék venni egyet, de nem tudom, hogy milyen telefonhoz lehet aktiválni.


Neki samsung galaxy S7 edge van és akkor, ha nem jó az iwatch hozzá, akkor vennék neki inkább samsungos okosórát.

Köszönöm előre a válaszokat.


15/L



2017. okt. 3. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Apple Watch... és igen, csak iPhonenal működik elsődlegesen. Inkább Samsung okos órát vegyél.
2017. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Samsunghoz én is Samsung Gear-t vennék. De iPhone-hoz csak az Apple Watch :D :D
2017. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nemsokára külön is fog működni. Vannak ilyen irányú tervek.

Off : az még hagyján, hogy 15 évesen párod van, na de Apple / Samsung terméket vennél neki egy szülinapra ??? Még munkahelyed sincs ennyi évesen.

2017. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Én 17 vagyok, nekem sincs munkám, és a saját pénzemből vettem tavaly egy iPhone-t, meg egy MacBook-ot, most meg AirPods-ra gyűjtök :) :D 15 éves korom óta kapok ösztöndíjat, abból vettem :D


17/f

2017. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ghjk
2017. okt. 9. 01:25
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Hétvégi munkáim vannak és magánvállalkozásunk van, segítek benne dolgozni és kapok pénzt a szüleimtől.

A nyarat pedig végigdolgoztam, és vettem egy Iphone8 plus telefont, és 1,5 éve együtt vagyunk.

Ne nézz le, mert milliószor érettebb vagyok a velem egykorúaknál, sőt utálom a velem egykorú kis hisztis lányokat, szóval nem az a típus vagyok, akiknek gondolsz.

Havonta összegyűjtök 20-30E ft-ot tanulás mellett(!), szóval nem nagy megerőltetés a 17 éves Páromnak egy 70-80E forintos okosóra, amit sokáig tud használni.


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2017. okt. 9. 01:32
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, hagyjad már magad. 20-30k havonta tanulás mellett, oké, és? Bemész párszor a gyárba, elpakolsz 1-2 cuccot és ott van, hűha. Annak nem esik nehezére a 70-80k-s óra vásárlása aki havonta kb a TÍZSZERESÉT félre tudja tenni, mint te a 20-30k-dat.

15 évesen meg ne "dicsekedj" azzal, hogy tanulás (!) mellett keresed meg ezt, mert sok egyetemista dolgozi, és nekik meg milliószor többet kell tanulni mint neked a lófingnyi kilencedikes/tizedikes anyagaiddal.

2017. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mért kell leoltani a kérdezőt? Nem életmód tanácsadást kért, hanem egy egyszerű kérdést tett fel. Ha nem tudod rá a választ, akkor miért válaszolsz? :D
2017. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!