Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A World of Tanks-ben, hogyan...

A World of Tanks-ben, hogyan lehet elérni minden tankot?

Figyelt kérdés
Láttam a YouTube-on, hogy egy videós kedve szerint válogatja a tankokat és nem hiszem, hogy azokat a tankokat megvette vagy kifejlesztette. Ez, hogyan lehetséges?

2017. okt. 20. 20:51
 1/4 anonim válasza:
Biztos teszt szerveren volt az a videós, ott elérhető az összes tank. Csak nagyon keveseknek van meg a játékosok közül az összes tank, de akár az is lehet, hogy pont egy olyan videóst láttál aki mindet kigrindelte.
2017. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, egy hét éves játéknál miért olyan lehetetlen, hogy valakinek megvan mind?
2017. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2:


Mert akkor minden nap több órát foglalkozik a játékkal, plusz valószínűleg rengeteg valódi pénzt is elköltött rá.


És mert a tankok folyamatosan frissülnek, mindig jönnek újak. Tavaly ősszel játszottam utoljára és most kezdtem újra régi barátok miatt, hogy szakaszozzunk és kb 20 új tank biztos bekerült a játékba. Így hogy állandóan frissül, így nehéz lenne hogy minden meglegyen. Pláne mondom, hogy amúgy is rengeteg csata és idő kihúzni egy-egy ágat X-esre.

2017. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt értem, de te arról beszélsz, hogy aki nem játszik a játékkal huzamosabb ideig annak nincs meg minden tank. De aki már régen kihúzta az összeset, és még utána is játszik (teszem azt videós és/vagy szereti a játékot), akkor rengeteg freexp-t felhalmoz - mivel nincs mire költeni -, szóval mikor bejön egy új tank/tank ág, akkor sokszor freexp-ből ki is húzza mindet.
2017. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!