Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok zenéket rakni...

Miért nem tudok zenéket rakni az iphone-ra? Miért nem enged mappákat meg lejátszási listákat létrehozni az itunes? Mit kéne beállítani h működjön, vagy mi a hiba? Hol tudom helyre hozni ezt a hibát?

Figyelt kérdés

Eddig úgy csináltam h az itunes-ban bal oldalt kiválasztottam az eszközöknél a iphone-t azon belül kijelöltem a "hangok" menüpontot, ott létrehoztam annyi lejátszási lista-mappát amennyi féle zeném van, mindegyikbe létrehoztam egy-egy lejátszási listát, és abba dobáltam bele a zenéket!


Két nappal ezelőtt teljesen visszaállítottam a telefon gyárira!

Frissítettem az itunes-t is meg a telefont is a legújabb verzióra!


És most nem tudok zenét tenni a telefonra, mert mikor kijelölöm a "hangok" menüpontot akkor fent bal oldalt rá kattintok a "fájl"-ra, és nem tudok semmit se létrehozni, mindent (lejátszási lista, mappa, intelligens lejátszási lista, genius lejátszási lista) szürkén ír ki és nem tudok rákattintani!



2017. nov. 18. 16:32
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez a probléma van.Szerintem lehet,hogy megszüntették.hogy venni lehessen a zenéket Itunes-on.


Ajánlom a telefonra ezt az alkalmazást : Ifile organizer

Web-->ytmp3===> belinkeled a zenét és letölti.Az alkalmazáson ott lesznek a zenék.

2017. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!