Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tableten lehet torrentezni?...

Tableten lehet torrentezni? Elakarom adni a laptopom eléggé sokat utazok és szeretnék egy tabletet annyi lenne a kikötés hogy itthon rátudjam dugni a monitora (HDMI) és tudjak torrentezni, ez megoldható? Esetleg tudtok ajánlani néhányat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Torrentezni tudsz róla, ugyanazok az alkalmazások megvannak (utorrent, bittorrent és társai) letölthető verzióban, honlapok meg nyilván ugyanazok.


Elvileg miniHDMi csatlakozóval rá lehet dugni monitorra is, de sose próbáltam, passzolok, hogy működik.

2017. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
egyszerűbb ha POPCORN TIME -ot teszel rá, az le is szedi le is játssza
2017. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Így van. Ha van HDMI (micro-mini) kimenete, akkor csatlakoztatható.
2017. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :D Akkor lehetséges a torrent és HDMI-vel való kérdésem. Olvastam olyat hogy nagyon nem ajanlott tableten torrentezni mert hogy az akksija...ezzel kapcsolatban van valami ötletetek? vagy csak tévhit?
2017. nov. 19. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam folyton tabletezni, de utazásnál vagy "pont az volt kéznél éjszaka akarok letölteni" pillanatoknál használom. Nyilván, ha éppen fut a program, akkor gyorsabban merül, de ez bármilyen appra igaz, ha folyamatosan fut. De ezen felül más negatívumot nem láttam.
2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Torrentezni lehet éppen, de a taboknak flash alapú háttértára van, és hosszútávon elég szépen gallyra vágja majd a torrentezés. Ugyanis távolról sem képesek annyi i/o műveltet kibírni, mint a merevlemezek.
2017. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!