Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tönkrement AKG K518-as fejhall...

Tönkrement AKG K518-as fejhallgató, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónappal ezelőtt már egyszer elromlott egy ugyan ilyen fejhallgatóm, de mivel nem tudták megcsinálni kicserélték, mivel garanciális volt (az már ugye senkit nem érdekelt hogy több mint egy hónapba telt ezt kitalálniuk, és közben még kétszer el is küldtek rossz címre). Viszont most más a helyzet, mert nem gyári hibáról van szó, itt én vagyok a hibás. Valószínűleg megtört valahol a jack csatlakozó környékén a vezeték, és tudtommal erre már nem érvényes a garancia. Mit tegyek ilyen helyzetben? Ha jól tudom ilyen helyzetekben az áruházon keresztül el lehet jutni a felelős szervizhez, és ott meg tudják csinálni, a kérdés csak az, hogy ismét egy hónapot vesz majd igénybe, aztán kijelentik hogy nem lehet megcsinálni, és ki sem tudják cserélni? Vagy esetleg megcsinálják majdnem annyiért amennyibe eredetileg került? Ha jól tudom, akkor ha máshova viszem megcsináltatni, akkor elveszti a garanciát véglegesen. Kérem szépen segítsen valaki, mert meghalok ha zenehallgatás nélkül kell közlekednek a városban :(

2017. nov. 20. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk
2017. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!