Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen fülhallgató...

Szerintetek milyen fülhallgató éri meg nagyjából 6-7 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Elég sokat hallgatok zenét a buszon és az apple earpods nem a legjobb mivel szinte fullon kell hallgatni ahhoz hogy lehessen hallani valamit de ekkor mar hallja a melletted ülő hogy mit hallgatsz :( . Olyan füles kéne aminek jó basszusa van és egész jó a hangszigetelése is. Plusz a hangereje is :) . Előre is köszi a válaszokat :D

2017. nov. 20. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Sony vált be. Elég sokféle márkát kipróbáltam, de 1 évnél tovább igen kevés húzta. A Sony már 3 éve megvan és nem ment tönkre, pedig ugyanúgy kitépte a fülemből véletlen egy tárgy séta közbe, amikor beakadt, ugyanúgy összegyűrve raktam el stb.
2017. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A JBL is egész jó ár/érték arányban. A T210 van tőlük ebben az árban...nekem vab egy T110-em, ami árához képest korrekt, a T210 pedig nagyobb testvér, szóval elvileg annak is jónak kell lenni.
2017. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!