XBOX ONE vagy PS4?

Figyelt kérdés

Sziasztok,én egy 14 éves srác vagyok,aki nagyon szereti a videójátékokat.

Jelenleg egy XBOX360 konzolom van.Nincsen vele semmi baj,csak folyamatosan jönnek ki a jobbnál jobb játékok különféle konzolokra(pl: AC: Origins,COD,stb.),de az XBOX360 készüléket szinte már egy kiadó sem támogatja.

Édesapám és édesanyám 2 éve elvált,tehát külön élnek.Az apukám a napokban megkérdezte,hogy mit szeretnék karácsonyra.

Azt mondtam neki hogy szeretném lecserélni a jelenlegi konzolom egy XBOX ONE-ra,vagy pedig egy PS4-re.

Azt mondta hogy a keret maximum 150.000ft


Szerintetek melyiket érdemes kérni?

A válaszokat nagyon szépen megköszönném!



2017. nov. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
1 szavazat a psre
2017. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
1 szavazat az XBOX ONE-ra
2017. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen tőled függ. Szempont lehet az is, hogy neked melyik kontroller kényelmesebb. Vagy pedig melyik platformon tetszenek jobban az exkluzív játékok (amik ugye más platformon nem elérhetőek).
2017. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amiket írtál nem exkluzívok szóval ps4 ,pusztán azért mert erősebb. (Ha az alap gépekről beszélünk)

A maradék pénzből nagyon sok játékot tudsz venni.


Habár azt tegyük hozzá, hogy xboxon tudsz 360 játékokkal játszani illetve van rá game pass és EA access. Ha ezek kellenek akkor Xbox

2017. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én az xboxot jobban szeretem.
2017. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben az Xboxot választanám, de nem szeretnék a levegőbe beszélni, ezért érvelek:


Mivel Xbox 360-ad van, így azokat a játékaid tovább tudod vinni az Xbox Onera, játszhatod őket. Multiplatform címre nagyon jó az Xbox, lassan már a sima Xbox játékokat is viszi (tudtommal jelenleg 12 darabot támogat). Tudom hogy egy új konzollal úgy sem játszanál 360-as címeket, de hidd el, hosszútávon nagyon jó úton halad az Xbox, mivel mindent kompatibilissé akar tenni mindennel, ezért 1 konzolon idővel elérhető lesz az összes létező Xbox játék, amit valaha kiadtak.


Mit veszítesz vele? PS4 exkluzívakat. A helyedben csak akkor vennék PS4-et, ha rohangálva, üvöltözve akarod játszani a PS4 exkluzív játékokat. Ha ezek nem érdekelnek, sok előnyöd nem származik egy PS4-ből, mivel nem olcsóbb, és noha a hardvere valamivel erősebb, nem igazán befolyásolja a játékmenetet. Van pár játék ahol valamivel szebb a PS4, de számomra (ez szubjektív)ez nem ér fel azzal a ténnyel, hogy az Xboxxal egy komplett játékgépet kapsz minden generációra, a PS4-el pedig csak az aktuálisra. Sokszor a PS4 nagyobb ereje is két élű kard, mivel hiába tud 60 FPS-t az Xboxos 30-al szemben, ha az a 60 össze vissza ugrál, a 30 meg legalább stabil, így nem változik a frame. Ez nem a PS4 ellen beszélés, de egy csomó játéknál valóban ez van, ahol a PS4 60-at, az Xbox pedig 30-at nyújt.

Ha nincs erős PC-d, akkor Xboxra is lesz sok exkluzív játékod (ezek egyébként Windows exkluzívok, mivel megjelennek PC-re, többségüket játszhatod mindkét platformon, ha egyszer megveszed). Ennek az az oka, hogy a Microsofté az Xbox, és a Windows is.


Mindezt úgy írom, hogy független vagyok minden platformtól. Van Playstationom, Xboxom, és PC-m is.

2017. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,Kedves utolsó!

Sokat segítettél! :)

Akkor az XBOX ONE-t fogom kérni (A felét persze én fizetem,a nyáron sikerült egy kis pénzre szert tennem)

Igazából én is legjobban az xbox felé hajlok :D

2017. nov. 23. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen logikus választás, nem fogod megbánni egyáltalán.
2017. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!