Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-nak árt-e ha...

Playstation 3-nak árt-e ha folyamatosan áram alatt van?

Figyelt kérdés
Nemrég gondolkodtam el rajta hogy nem lenne e jobb neki ha kihúznám amikor nincs használva.Vagy mind1?

2017. nov. 23. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

hát, ha jól van megterveze a tápegysége nem lesz baja. de nem tudni, én legalább is hogy ilyenkor melegszik e valamelyik alkatrésze feleslegesen ami ugye kikapcsolt állapotban nem kap a ventillátortól friss levegőt. tehát nem e főzi meg magát szép lassan egy tranzisztor vagy kondenzátor.


amúgy szerezz el billenőkapcsolós elosztót és nem kell huzogatni. engem jobban aggasztana hogy ha nem vagyok otthon és valami viharos napon kap egy jó adag túlfeszültséget a pc-m akkor túléli-e.volt hasonló eset, pár embernek bedöglött a tv-e, nekem meg új routert kellett vennem mert behalt rajta a modem port.

2017. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy időben ki be húzgáltam csak nem tudom az is mennyire jó neki.
2017. nov. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!