Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen aksit érdemes Xbox one...

Milyen aksit érdemes Xbox one kontrollerbe venni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam: [link]

Ez volt a legnagyobb kapacitású amit találtam, viszont gyanúsan olcsó...

Szóval ha tudnátok segíteni megköszönném.



2017. nov. 28. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira eszi az elemeket?

Amúgy valóban: mind a 3000-re kapacitás, mind a hasonló ár fura.

Varta (ready to use)

Sanyo (Eneloop)

GP

Valamilyen sorrendben

2017. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Saját tapasztalatom nincs, hogy mennyire eszi, még nem hozták ki a boxot:/


Ezt a vartát néztem ki:

[link]


Ugye ez jó lesz?

2017. nov. 28. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Ezt én is láttam , viszont nem találtam pontos infót , hogy milyen kapacitású.

Csak annyit , hogy 30 óra, ami most vagy valós vagy nem.

2017. nov. 28. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2450es energizer van, tökéletes. 30-50 órát kibir egy pár. Utána ott a másik. Bár még sose mértem pontosan. Gondolom attól is függ, h mit játszol, nálam fifában alig rezeg, autos játéknal meg szinte végig, gondolom az jobban meriti.


De jo lesz az, amit linkeltél.

2017. nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én végigmentem már pár fajta elemen az évek alatt (2006 óta van boxom és pár éve One is).


Először is ami olcsó az a legritkább esetben tudja azt ami rá van írva. Elnézést az előítéletekért, de ami ilyen noname csingcsong elem az szinte mind csalás. Fognak kis kapacitású vacak elemet, belerakják egy normál foglalatba és kitöltik az üres helyet homokkal. Emellett a 2000nél nagyobb kapacitású elemek mindig hamarabb tönkremennek.


Ezek után rátérnék a lényegre: Sanyo - Panasonic Eneloop 1900mAH, mással nem érdemes foglalkozni. Veszel 4dbot és egy töltő hozzá, amikor az egyikkel játszol akkor feltöltöd a másik párt. 10 óra a töltési idő, a töltő 13 után kapcsol le, ha nagyon nem érdekel hagyhatod rajta, hamarabb tönkremegy, de így is sok évig bírja. Szó szerint végtelen ideig bírja (kb 1000 feltöltés). Ha költenél rá többet akkor van még a pro változat 2450mAH, de az csak 500 töltést bír.


Ennél jobb elemem semmilyen márkában nem volt.


A gyors töltős változatokat (5-7 óra) nem javaslom, hamarabb tönkremegy az elem és mivel így is bírja napokig nem sürgős feltölteni gyorsan a másik párt.

2017. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!