Xbox one s vagy iphone 6s?

Figyelt kérdés
Melyiket kérjem karácsonyra?

2017. nov. 30. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

az egyik egy telefon

a másik egy konzol

azt vágod?

2017. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mik az igényeid? Van telefonod? Milyen? Mire használod? Elég arra amire használod? Van konzolod? Milyen? Mennyit játszol vele? Mire van "jobban szükséged" (már ha az embernek szüksége lehet egy konzolra, vagy konkrétan egy drága telefonra...)? Vagy inkább kérdem úgy, hogy mire vágysz jobban?


Ha ezeket meg tudod válaszolni magadnak akkor már el is döntötted mit azeretnél :)

2017. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amelyik jobban "kell"! Sztem inkább egy konzol mivel ha van telod sztem azt lehet használni még stb..

Telon nem lehet olyan játékokon játszani mint pl egy konzolon.. stb.. szoval amelyiket többet használod és jobban van rá szükséged . de azt is vedd figyelembe hogy ha van telod sztem nincs rá szükség egy másikra ha nem avult el annyira

2017. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!