Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem fogadja el a PS4 a...

Miért nem fogadja el a PS4 a bankkártyámat és a PayPal accomat sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mivel nem lehet a régiók között választani a regisztrálás során minden országot, jelen esetben nekem a SRB nincs benne, ezért a Hungary-t választottam, gondoltam leírom, mert nem tudom, hogy ez közrejátszik e a hibában..


+ Lenne még egy olyan kérdésem, hogy ha GIFT cardot vennék, akkor azt milyen nemzetiséggel vegyem? (USA/UK/France/Spain..stb)



2017. dec. 10. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha magyar a régió, akkor magyarnak kell lennie a bankkártyának is. Mindenképp dombornyomottnak. Azt hallottam sokaktól, hogy a Maestro-t szereti elutasítgatni, nekem Visa van és azzal semmi gond nem volt soha.
2017. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor ezt most sehogy sem tudom összehozni, mi?! Esetleg erről a Gift card-ról nem tudsz valamit, hogy így az én helyzetemben, melyik működne?
2017. dec. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!