Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s 500 gb jó választás...

Xbox one s 500 gb jó választás lenne?

Figyelt kérdés
eddig xbox 360at használtam, az rgh-s volt, letöltött játékokkal játszottam.azzal végeztem, gondoltam veszek egy fent említett készüléket.jól gondolom, hogy ehez nincs rgh, így a játékokat boltban kellene megvennem.És ha van livom, akkor havi 2 játékot letölthetek?vagy azok csak demók?nem vagyok egy nagy konzolos

2017. dec. 11. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem demok, teljes jatekok. De nem te dontod el melyik jatek. Csak azt a minimum kettot, amit adnak.
2017. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát van mondjuk havonta 5, amiből 2öt választhatok?ha veszek játékot, azt fel tudom másolni a konzolra, ha nem akarom mindig lemezről indítani?így a lemezt lehet csere berélni egymás között, vagy esetleg eladni?vagy van valami kód vagy valami, ami miatt egy lemez egy konzolra jó csak?
2017. dec. 11. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:

A Live mellett van a Game Pass, ott van egy csomó játék, amit használhatsz, amíg az előfizetésed megvan, nézz utána, mik vannak benne, és tetszik-e.


Ha nem online veszel játékot, hanem lemezeset, akkor azt ugyan fel másolja a konzolra, de kell az eredeti diszk, hogy használhasd. Tehát amíg nincs nálad fizikailag, nem tudod használni, de ha megunod, eladhatod (szemben a digitálissal, azt nem).

2017. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gold előfizetéssel 2 xbox one és 2 xbox 360 játékot kapsz havonta. A 360as játékokkal Xbox Oneon is tudsz játszani, tehát arra 4 játékot kapsz végül is. Nincs választási lehetőség, van amikor jobbakat van amikor rosszabbakat kapsz, de ne számíts csúcskategóriás játékra. Meg ugye Gold kell az online multihoz.


Ezen felül még két előfizetéses szolgáltatás van ha akarod, ezeket csak bankkártyával lehet fizetni. Az EA Accessben évi 6000Ftért játszhatsz a legeslegújabb EA játékok kivételével mindennel korlátlanul amíg él az előfizetés. Már most is vagy 50 játék van benne és minden új dolog belekerül előbb utóbb. Ha nem akarsz a legújabb játékokkal azonnal játszani akkor soha többet nem kell EA játékot venend. A Game Pass meg 100+ válogatott játékot tartalmaz, sok nagyon jó is van benne (meg sok vacak is), ez 2500Ft HAVONTA viszont ha valaki most kezdi a konzolozást akkor nagyon megéri mert kb évi 30e forintért annyi játékot kapsz hogy azt se tudod melyiket játszd.


A lemezes játékokat kötelező telepíteni, de a lemezt kéri indításkor. Gondolj bele szerinted erre a készítők nem gondoltak, hogy akkor körbeadhatnád 100 barátodnak? :)

2017. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek.szerintem akkor a live goldot fogom megvenni egy évre, és lemezen azt a párat, ami valóban érdekel.az rghs 360amra is leszedtem 20 játékot, és 10 perc mulva maradt belőle 2.és ez így ment, míg ki nem jászottam az összeset ami tetszett.gta, need for speed, cod, battlefield, medal of honor ami engem érdekelt.ez az ea access annyire engem nem érdekel, mert ha jól tudom, ezek sportjátékok.még egy olyan kerdésem lenne, hogy ha veszek goldot egy évre,azt hogy tudom aktiválni?illetve hogy hol érdemes megvenni?ez külön egy csomag?mert sokszor láttam már boltokban, hogy van 25 meg 50€ xbox kártya.az mi?
2017. dec. 12. 11:02
 6/9 A kérdező kommentje:
és sok használt játéknál látom azt, hogy a kód nem lett felhasználva.az mire vonatkozik?
2017. dec. 12. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudd mi van jelenleg az Accessben:


[link]


Persze sportjátékok egy jó része, de ott van az NFS, Battlefieldek, Titanfall, Medal of Honor, Mass Effect, Dead Space stb stb

2017. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kártyákról:


Bankkártya nélkül lehet venni gold időt (1-12 hónap) és elkölthető pénzt. Az elkölthető pénz az pontosan az aminek látszik, az Xboxnak van egy saját piactere mint pl a steam ami tele van szoftverekkel (gyakorlatilag bármit megvehetsz ott is amit lemezen sőt még többet) és ott vagy bankkártyával vagy ilyen úgynevezett feltöltőkártyával tudsz fizetni. Minden ország saját valutában fizet, itthon például forintos kártyák kaphatóak 2990Ft-14990Ftos értékekkel. A feltöltőkártya hasonlóan működik mint a mobilon. A kifizetett összegért kapsz egy egyedi kódot amit a gép Store > Use a Code menüjébe beírva a profilodra kerül és (szinte) arra költöd amire akarod. Szolgáltatásokat nem lehet megvenni vele, vagyis előfizetéseket, de azon kívül azt veszel belőle amit akarsz, játékot, kiegészítőt, lootboxokat amit akarsz.


A gold előfizetés hivatalos ára valahol 18e körül van, de a neten kódos oldalakon lehet kapni 13 körül is. A forintos feltöltők értelemszerűen annyiba kerülnek ahány forintot adnak a profilodra és szinte bármilyen elektronikai vagy konzolos boltban ugyanannyiért kaphatóak.


Xbox Oneon át lehet váltani a bolt nemzetiségét ahol vásárolsz (csak egy állítás és újraindítás) ha véletlenül dolláros, eurós vagy egyéb kártyád lenne és néha meg is éri, mert más országokban néha olcsóbb ugyanaz a játék (a játékok egységesek tehát akkor is ugyanazok a nyelvek és lehetőségek vannak bennük ha mondjuk indiából veszed meg őket liveon), itt megnézheted mi mennyibe kerül éppen máshol [link]


A lemezes játékokhoz sok esetben adnak valamiféle letölthető extrát (DLC-t) amit kód formájában mellékelnek és a liveról kell letölteni. Ezek sokszor semmiségek (valami extra fegyver vagy skin multiba), de néha komoly értékük lehet (például az összes DLC multi pálya a limited /gold editionokban). Ezeket a kódokat csak egy ember használhatja fel és utána már értéktelenek lesznek hiába adható tovább a játék. Ezzel az eladó jelzi, hogy megvan hozzá még a kód, ő nem használta el és ez növelheti a játék értékét.

2017. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem.nagyon köszönöm a segítségedet, sok idő lehetett, míg ezt így leírtad.köszönöm
2017. dec. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!