Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a Gran Turismo...

Csehóó kérdése:

Hogyan lehet a Gran Turismo sport nevű játékban el indítani a karrier módot? (PS4)

Figyelt kérdés
Szóval, a játékon belül semmit nem enged csinálni, csak sima pár körös versenyeket lehet játszani. A kampány ikon az világos szürke és nem lehet rá kattintani .

2017. dec. 25. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be Playstation networkre, töltsd le a játék legfrissebb verzióját, és a PS-ed legyen netre csatlakozva wifin vagy kábelen. Menni fog.
2017. dec. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincsen Playstation+ kártyám :/ Vagy nem számít ?
2017. dec. 26. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sincs, és enged a karrier módba (ami nem mellesleg elég gagyi). Elég bejelentkezni a Playstation networkba. Nem kell PS plus...


Egyébként ha kormánnyal játszol és jó játékot/szimulátort keresel, akkor ajánlom a Project Cars 2-t. Eszméletlenül jó lett. A GT Sporttól sokat vártam, és bár nem rossz, csalódtam benne. Kevés pálya, és még kevesebb ismert versenypálya. A Gran Turismo 4 is jobban szuperált ilyen téren. Az autók menyisége okés, bár nem értem, miért vettek ki már egyszer a 6-ban debütált autókat a játékból. De mindegy, 100-150 autó valójában elég. De a vezetési élmény nagyon "steril". Olyan... semmilyen. Nem vettem észre nagy különbséget a 6-hoz képest. Grafikában szintén. Számomra az egész játék egy nagy csalódás. Na de mindegy, a visszafejlődés is fejlődés...



Ezzel szemben a Project Cars 2-ben rengeteg nagyon jó pálya van, nagyon átgondolt és egyszerű a kezelőfelület, rengeteg autó, és mind olyan, amire raanézel, és elkap egy olyan érzés, hogy vezetni akarod. Az időjárás tók jó, még havazást is állíthatsz be a Nordschleifen. És maga a vezetési élmény brutális. Az autók hangjai nagyon ott vannak, és tényleg élethűen viselkednek az autók. Nagyon ajánlom (feltéve hogy szeretsz szimulátorozni).

2017. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én a GT6-tal estem szerelembe a sorozattal, de fontos, hogy ez a SPORT rész csak olyan, mint egy "Prologue" (lásd: régebbi részek). Tehát, ha kiadnak egy Gran Turismo 7-et, abban legalább 10x ennyi tartalom lesz, ha nem több. Igen, azért szürke, mert nem vagy netre csatlakozva és/vagy nincs letöltve a játék legfrissebb verziója neked. PS Plus csak a Sport módhoz és a Lobby-hoz kell, minden máshoz "csak" internetkapcsolat szükséges.
2018. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!