Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrégiben vettem egy Nintendo...

Trejo2100 kérdése:

Nemrégiben vettem egy Nintendo 3DS XL-t és az eShop Német volt. Több hete próbálom megoldani a problémát de nem sikerül! Kerestem a Sprachen (Language) gombot de nem volt ott az eShopban sehol se?

Figyelt kérdés
Segítség az eShophoz

#Nintendo #Németről Angolra
2017. dec. 26. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
+Ha veszek az eShopban játékot akkor maga a játék is német lesz???
2017. dec. 26. 17:07
 2/6 Krisipoke ***** válasza:

Szia!

Az eshop nyelve úgy tudom, vagy a konzol, vagy a felhasználó országának beállításától függ. Viszont eddig az volt a helyzet, hogy nem lehetett országot átállítani felhasználónál, tehát érdemes lehet újat létrehozni (felteszem az előző tulaj felhasználója van még benne).


A letöltött játékok általában nyelvválasztósak. Bizonyos játékok vannak, hogy csak egy-egy nyelven jelennek meg, de ez általában inkább angol szokott lenni, mint német. Vannak olyan esetek, főleg retro játékoknál (mint Virtual Console-os Pokémonok vagy Zeldák), amik csak 1-1 nyelvet tudnak, de ilyen esetben minden nyelvű eshopban fent szokott lenni az összes lehetőség, tehát a német eshopról te külön-külön letöltheted a Pokémon Blue Version angol, német, francia, stb változatát, mintha külön játékok lennének.

2017. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

De igazából hogyan érted, hogy felhasználót kell váltanom?

2017. dec. 27. 07:30
 4/6 Krisipoke ***** válasza:
Be kell lépned a meglévő Nintendo Network ID-ddal, vagy ha nincs, csinálni kell egyet. Ezt a System Settings -> Nintendo Network ID Settings részen belül tudod megtenni.
2017. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát az eShopban kell bejelentkeznem a Nintendo Network ID-mmal?



Bocsi, hogy értetlen vagyok..:F

2017. dec. 28. 07:41
 6/6 Krisipoke ***** válasza:
Nem, ott automatikusan bejelentkezik azzal a felhasználóval, amit hozzákapcsoltál a géphez. Ezt pedig a fent leírt helyen, a System Settings-en belül lehet megtenni. :)
2017. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!