Milyen hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan hangszórót szeretnék amit itthon zenehallgatásra, filmnézéshez, esetleg bulikon illetve táncpróbákon tudnék használni. Sajnos nem nagyon értek hozzájuk, ezért kérdezem, hogy ti milyen márkákat, melyik hangszórókat ajánlanátok. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig Sony hangszórót vettem,és teljesen meg vagyok vele elégedve!Nézz utána,milyen fajták vannak és milyen árban,és válassz kedvedre valót! :) van világítós,Bluetooth-osos stb.stb:)
2018. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen körbenézek. :)
2018. jan. 3. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég komplikált kérdés, otthoni zenehallgatásra mondjuk egy studio monitor tökéletes lenne, viszont a másik kettőre nem igazán szuper. Egy PA szintű aktív hangsugárzó viszont bulira és táncpróbára is megfelelhet.

Helyedben valami hasonlóval szemezgetnék + állvány természetesen bulizásra : [link]

2018. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!