Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót (in-ear)...

Milyen fülhallgatót (in-ear) vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából olyan 15 ezer forintig mennék el, de ahhoz már nagyon meg kell hogy érje. Többnyire ambientet, post-rockot, post-punkot, komolyzenét hallgatok.

2018. jan. 5. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kell neked zenevezérlés funkció (léptetés, hangerőszabályozás), akkor Sennheiser Cx2.00, ha csak sima fülesre van szükséged, akkor Cx3.00 vagy Klipsch R6...mondjuk azt ki kell fogni, mert ritkán van 15 ezer körül. AKG nem igazán van ilyen árban, Audio-technika is jó lehet. Szerintem csak akkor nézz szét más márkák közt, ha ezek közül nem találsz megfelelőt. Ezeknek nincs annyira "divathangjuk"...jobbak hangszeres zenéhez.
2018. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. A Sennheiser jónak tűnik, sok helyen olvastam, hogy azt ajánlják leginkább. Gondolom a CX 2.00 alatt a CX 2.00G típust érted, van egy CX 2.00i nevű verzió is, bár különbséget nem látok specifikációkban, de nagyon lehúzták a hozzászólásokban. A Klipsch R6 ára pedig november után nagyon megugrott, a többszörösére, nem értem, hogy történhet ilyen. 2 éve még 10 000 körül ment, most pedig 50...

Ha jobbat nem találok, akkor a Sennheiser CX 2.00G lesz a befutó, mert noha legtöbb helyen a CX 300-II-t láttam ajánlottnak, de nekem tényleg fontos a zenevezérlő gomb, ami utóbbin nincs.

2018. jan. 6. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A Cx2.00G az Androiddal, a 2.00i az iphone-nal kompazibilis. Ennyi a különbség.
2018. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahá, gondolhattam volna.. Érdekes, hogy iphone-on meg ezek szerint ennyire nem szól jól, hogy leszólják..

Egyébként itt, gyakorin egy másik hasonló kérdésnél olvastam egy Jays A-Jays nevű svéd fülesről, nagyon dicsérték. A Three és a Four lehet számunkra érdekes. Tudsz róla valamit?

2018. jan. 6. 10:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindenhol más specifikációkat olvasok ugyanahhoz a modellhez, még a Jays hivatalos oldalán is vannak gubancok. Pl. fizetésnél kiderül, hogy amit a főoldalon nagy elánnal végkiárusítás alatt árulnak 65 euro helyett 11.55-ért, az bizony lófaszt van akcióban..:D
2018. jan. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!