Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta csak ilyen 700-2000 forintos fülhallgatóim voltak,amik nem annyira voltak valami jó minőségűek. Valamelyik nap ment tönkre a mostani,és szeretnék beruházni egy jobbra ,minden nap hallgatok zenét mivel tömegközlekedve járok iskolába. Ezért fordultam hozzátok,mert nemtudom hogy milyet vegyek. Rendelés kilőve,nem akarok +1500 forintokat ráfizetni. Ha lehet akkor budapesten vagy monoron lévő média markt-ban vagy valami hasonló üzletben kellene. Milyet vegyek? Max 5000 forintot szánnék rá. Jó hangzása legyen és viszonylag "hangos" legyen. Válaszotokat várom,előre is köszönöm!

2018. jan. 6. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Tesóm nem rég kapott egy USB-s qilive q.8152-őt azt mondta eléggé jó. És nem is olyan drága. [link] Auchanban pl beszerezető.
2018. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AKG, Senheiser, ezekkel a márkákkal biztosan nem lősz mellé.
2018. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fejhallgatóm van,de azt csak játékra használom. Agybadugósra gondoltam. #2. Köszi,megnézem :)
2018. jan. 7. 09:25
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Samsung A5-höz járó fülhallgató bejött pontos nfóval nem tudok szolgálni bocsi
2018. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!