Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy hívják az alul jellemzett...

Hogy hívják az alul jellemzett fülhallgató átalakítót rendesen?

Figyelt kérdés

Olyan átalakítóra vagy vmi olyasmire van szükségem, amely szabványos jack csatlakozós és kettéválik két foglalatra (ugyanolyan jack). Például egy telefonba bedugva ketten is tudják használni két különböző fülhallgatót csatlakoztatva.

Hogy hívják ezt becses nevén, hogy rá tudjak keresni a neten?

Köszönöm.



2018. jan. 13. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Valami hasonló kinézetűre gondolok. Lehet, hogy ez is az, de nincs leírása, jellemzése, hogy mi akar ez lenni, én meg nem értek annyira hozzá.

2018. jan. 13. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Jack Y kábel.
2018. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyozottat vegyél mert a többi f0s,a képen egy jack elosztó van,az átalakító kisebből nagyobba vagy fordítva kapható.Én jack átalakító-ra kerestem rá és kiválasztottam a típust.Csak aranyozottat télleg mert torzítani fog vagy hamar tönkre megy.
2018. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
Ez nem alakít át semmit.
2018. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz, valóban nem alakít át semmit.. Bénán fogalmaztam :)
2018. jan. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!