Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

A talcan hogy kell elohivni az ugynevezett 'Language bar'-t?

Marmint azt,hogy mikor irok valamit,ekezetekkel tudjak irni,mert amint lathatjatok,nem tudom sehogy se elohozni :D probaltam mar mindenhol,ahol csak tudtam...Koszonom a segitseget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: számítógép, ékezet

jan. 14. 10:53  Privát üzenet  

A válaszok
Windows7: Tálca jobb sarka, HU-ra katt. Nyelvi eszköztár megjelenitése. EN van most? Az az angol.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 14. 14:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsanat azt el felejtettem mondani,hogy Windows 10-en kellene nekem...

# 2/3Időpont jan. 14. 15:30 Privát üzenet
Ott is megtudod találni, a Windows keresővel.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 15. 18:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrégiben vettem egy Nintendo 3DS XL-t és az eShop Német volt. Több hete próbálom megoldani a problémát de nem sikerül! Kerestem a Sprachen (Language) gombot de nem volt ott az eShopban sehol se?
A T-home (Tkábel) területén ha van IP-TV-m melybe benne van a dekoder (alkalmas a digitális adás vételére) akkor kell hozzá az az úgynevezett SET-TOP BOX BELTÉRI ha előfizetett...
Hogyan nyithatom meg a fájlokat a PS3-on? ( WATCH DOGS )
Hangoskönyvet szeretnék hallgatni mp3 lejátszón, létezik olyan lejátszó, amelyen van úgynevezett "beletekerés" funkció, amivel a szöveg közben is lehet keresni, nem csak a szöveg...
Amikor a lol-ban kiírja, hogy visszacsatlakozás olyankor mennyit kell várni? Vagy inkább érdemesebb kilépni és újrapróbálni?
Van egy Myaudio series 7 típusú tabletem. Ha úgynevezett 4 pólusu fülhalgatót dugok bele, ami egyébként a headsetek többsége, akkor ilyen folyamatos dobolás szerű hangot ad ki a fülhallgató. Miért?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!