Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol és mit kell beállítani ha...

Bubba210 kérdése:

Hol és mit kell beállítani ha összekötöttem a számítógépet a házimozival?

Figyelt kérdés
Megkerestem a számítógépen a hang beállításokat ott kiírja hogy van 5.1 de csak egy hangfal szól plusz a mélynyomó
2018. jan. 14. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hangkártyának van saját drivere, és abban kell beállítani.
2018. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak alaplapi hangkimenetem van
2018. jan. 14. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alaplapi hangkártyának is telepíteni kell driverét, az alaplaphoz adott DVD-ről. Elképzelhető, hogy most csak a Windowsos drivert használja a hangkártya. Az meg buta, csak ennyit tud.
2018. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azon belül hogyan?
2018. jan. 14. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban szinte lehetetlen megmondani. Meg kell nézni, hogy mit rak fel az alaplapi hangkártya drivere, és abban turkálni, míg nem látsz valami olyasmit, ahol lehet állítani, hogy csak sztereó legyen, 4.0, vagy 5.1. Nagyon nehéz ezt így megmondani, mert minden driver más és más.
2018. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Realtek van fent azon belül kellene tudnom hogy mit kell beállítani
2018. jan. 14. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell lenni egy olyannak, hogy Realtek Sound vagy Realtek Audio manager. Ott kellene állítgatni.
2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!