Apple Ipad pro vagy apple macbook air?

Figyelt kérdés
Sima hétköznapi felhasználásra!

2018. jan. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha választani kellene lehet most még egy macbook air-t vennék.


Most jó árban van, a 128-as belépő modell olyan 250.000 körül kapható, én is nézegettem.


Sajnos a tabletek még nincsenek egy notebook szintjén.

2018. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a hétköznapi felhasználás alatt a tartalom fogyasztást érted, akkor az iPad Pro ezt negyjából már teljesíti. Más egyébre már nem elég a tablet, és ha nem a „szürkeimport” kategóriát nézrm, akkor egy új Air +100e (és nem 250-nél kezdődik, ott az iPad Pro van...).
2018. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Macbook air 290.000 az ipad pro meg 345.000
2018. jan. 31. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom reklámozni a Mediamarktot de jelenleg náluk az Air nagyon jó árban van.

[link]


Egy Mac-el több dolgot lehet kezdeni mint egy iPad-el.

fotókat,videókat jobban és professzionálisabban lehet rajta szerkeszteni, könnyebb a fileokat kezelni, másolni, áthelyezni, ez ipadon szinte lehetetlen.

Akkor szövegszerkesztéshez elérhető a rendes MS Office.

Tudsz torrenten keresztűl letölteni.

stb...


Akármilyen sokoldalú manapság már az iOS, mégiscsak egy mobil oprendszer.

2018. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is ezen gondolkoztam jo ideig, de vegul Macbookra esett a valasztasom.

Sajnos az iPad meg nem kepes olyan feladatokat elvegezni, mint egy Mac, majd olyan 3-4 ev mulva esetleg tedd fel ezt a kerdest megint, valoszinuleg mar fejlettebb lesz sokkal, dolgoznak rajta hogy hogy helyettesitsenek vele egy notebookot.

Ha meg is venned az iPadhez a billentyuzetet stb meg mindig nem lenne teljes az elmeny, es sokkal dragabban is jonnel ki.

A tabletet hidd el meg fogod unni elobb-utobb, nem fogod elegnek erezni.

2018. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MacBook, nekem jobban megérné. Inkább laptop párti vagyok, mint tablet.
2018. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

macbook de ne air, szerintem szörnyen gyenge az a kijelző...

vagy várj hátha csinálnak végre jobbat ebben az árban vagy vegyél régebbi pro modellt esetleg a 12 colos macbooknak szintén régebbi változatát

2018. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!