Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék eladni egy ritka...

Jgorcid kérdése:

Hol tudnék eladni egy ritka boombox ghetto blaster-t?

Figyelt kérdés
Van egy Conion c-100f-em eladásra, de nem tudom itthon ki venné meg. Múzeumon gondolkodtam, de itthon ezeknek a készülékeknek nincs túl nagy kultuszok. Esetleg van valakinek valami ötlete? Előre is köszi a válaszokat :)

#boombox #conino #c-100 f
2018. febr. 5. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg. Hátha van valaki aki gyűjtő, tech bugzi vagy ilyesmi. Esetleg külföldi oldalak. Amúgy átlagembernek ez semmit sem ėr...
2018. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ebay.Ott most is van ilyen.

[link]

2018. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van e itthon zenei múzeum, ha van, őket talán érdekelné.

Egyébként facebook -> Hangszer adok-veszek vagy grunge/vintage adok-veszek oldalak és csoportok, ott imádják az ilyesmit. Azt sem tartom kizártnak, hogy valamelyik underground szórakozóhely megvenné tőled.


[link]


[link]


[link]


Amúgy mennyiért adnád?

2018. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ ebay, Vatera, Jófogás, ezeken az oldalakon lehet még hirdetni.
2018. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as

Igazából nem tudom itthon mennyiért tudnám elpasszolni, de ahogy láttam külföldön elég szép summát fizetnek érte.

Szerintem ilyen 200 reális lenne érte, szép állapotban van, nem volt használva sokat.

2018. febr. 5. 14:50
 6/6 anonim válasza:
Megvan még a C 100-f készüléked ?
2020. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!