PlayStation 4 konzollal kapcsolatosan lennének kérdéseim! [? ]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy 500gb-os xbox360-am van,23 játékkal(köztük pl.:GTA 5,GTA 4).

Ezt a konzolt 2 éve vásároltuk.

A két év alatt elkezdtem a GTA Online-nal játszani,és nagyon megtetszett.Órákig tudok szórakozni vele.

Jelenleg ott tartok a játékban hogy 1032-es szintű vagyok és 8millió dollárom van heistelésekből.

A fő problémám a modderek.

Akárhány sessionba felmegyek,modderek mindenütt.

Egyszerűen élvezhetetlen a játék,mert nincs kihívás.

A másik pedig hogy nincsenek frissítések,újítások.

Emiatt rám jött az a gondolat,hogy konzolt váltok,és a ps4 felé hajlok leginkább.

Playstation 4-re folyton jönnek új játékok is,a GTA onlineban újabb frissítések vannak(és gondolom lesznek még bőven.)

A gondom az hogy az a sok gtaban eltöltött óra,szintlépés,stb. csak úgy kárba vész.

Nagyon nehéz lenne újra felépíteni a ,,várat".

De emellett nagyon sok előnye is lenne!

Nem tudom mit válasszak :/

Segítenétek ezügyben?



2018. febr. 9. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne megvásárolni egy PS4-et?
2018. febr. 9. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kis "tortenelem"..

Az Xbox es a Ps kozott (regebbi generacio ,x360/ps3) a kulonbseg az,hogy mig xboxhoz kell RGH/JTAG hogy modolgatni tudj Ps3-hoz semmi sem kellett,csak egy szamitogep...

Ezzel arra akarok kilyukadni,hogy Ps4-en tobb modderre lehet szamitani a jovoben mint Xbox Oneon (jelenleg is joval tobb modolt Gta5os fiokot arulnak Ps4-re mint Xbox One-ra)

Ha nagyon valtani akarsz sztem maradj a Microsoftnal (Xbox) ...

Egyreszt ott a profilod...rengeteg jatek kompatiblis One-al ,igy eleve lesz nehany jatekod+ a barataid sem vesznek el..

Ezenkivul ha belegondolsz azert a 2500Ft-ert amit havonta fizetsz Goldra kapsz 4 (Xbox360on is 2 és Xbox Oneon is) játékot,ami azert nagy szo...Ps-en nincs ennyi kedvezmeny,akcio...cserebe kapsz annyit ,hogy ingyenes az online jatek,,

2018. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Aki látja ezt a kérdést,és tudna segíteni,az kérem írjon!

2018. febr. 10. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Énis adom ez előző válaszát, keress youtubeon rá hogy szinte csak ps4/pc-s moddolt accountokat adnak el.Xbox one-on még néhány glitch is nehezebb mint ps4-en.Én maradnék az xbox one mellett, hogyha ezeket kerülnéd, és ugyan úgy az xbox one is folyamatosan frissül.
2018. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a ps4se új ott is vannak modderek de átviheted az accod legalábbis én áttudtam anno elöször xbox360ról ps3ra(elromlott az a fos) aztán ps3-ps4re utána pcre nemtudom lehet e még de a rockstar scoial club oldalán keresgélj ez ügyben
2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mar nincs sajna character transfer...
2018. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez szomorú :(

Akkor kezdhetek mindent előlről? :/

2018. febr. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!