Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet fogni az ingyenes...

Hogyan lehet fogni az ingyenes, műholdas tv csatornákat?

Figyelt kérdés

Most vettem egy tv-t, LG 43UJ6307 fajtát. A kérdésem, hogy hogyan lehet elérni az ingyenes műholdas tv csatornákat? Kell vmilyen eszközt venni hozzá? Vagy vmelyik céghez (Upc, Mindigtv, stb) kell bemennem?

Bocs a hülye kérdésért, de nem értek hozzá :D Előfizetni nem szeretnék, mivel annyit nem használnám...



2018. febr. 13. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Veszel egy antennát, egy fejegységet, egy beltérit, és felszerelteted. Összességében ott fogsz állni anyagilag, mint ha előfizetnéd valamelyik szolgáltatónál egy évre. Ráadásul az ingyenes adók hót fos mindegyik, arab, meg távol-keleti szarok mind, értelmes csatorna nem nagyon van már közöttük.
2018. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem te az ingyenes digitális földfelszíni (DVB-T) csatornákra gondolsz, de azok nem műholdas adók. Kell egy jó tetőantenna, és foghatsz olyan nyolc körüli ingyenes csatornát.
2018. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen csatornákat akarsz nézni?
2018. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, esélyes, hogy a DVB-T-sekre gondoltam.

Az M-tvk, Duna tv, Rtl, Tv2, ezekről hallottam, hogy ingyenesek vmilyen úton módon.

2018. febr. 14. 15:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen. Egy sima szobai antennával (MM-ben 4-7000 ft) foghatod ezeket. A tévéd automatikusan be is állítja.
2018. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Ne hallgass az ötösre, mert természetesen marhaságot ír! Kell egy jó tetőantenna, nézd meg ezt a kérdést, a kérdező csak szenved a szobaantennával:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2018. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Zzzoli ***** válasza:

Lefedettségtől függ! Nem biztos hogy kell a tetőantenna!

A munkahelyemen a munkahelyi lapimhoz van egy usb-s Avermedia tuner, adtak hozzá egy kis semmiség antennát, amit csak az asztalom tetejére fogattam, Y alakba beállítottam a két kis 15 centis teleszkópját és tökéletesen jönnek vele a mindig tv szabadon fogható csatornái. Jelerősség 80-90, de van hogy 100%.

Nyilván vannak települések ahol erősítős lepkeantenna, vagy yagi kell a tetőre!

ennek először utána kell nézni a lefedettségi térképen! :-)

2018. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Ja, hát itt nálam, hogy légvonalban másfél kilométerre lakom a Széchenyi-hegyi adótoronytól, elég egy darab drót is, de azért az ország nagy részére nem ez a jellemző.
2018. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért elég sok helyen fogható beltéri antennával.

Itt tudod megnézni, hogy a te lakhelyeden milyen a lefedettség:

[link]

2018. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
S te tudod, hogy hol lakik a kérdező? Mert ha nem tudod, akkor nem célszerűbb tetőantennát javasolni neki, amivel bárhol lakjon, jól tudja majd fogni, hmm?
2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!