Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alaplapi hangkártya? Külső...

Shocklesz kérdése:

Alaplapi hangkártya? Külső hangkártya?

Figyelt kérdés

hali, realtek high definition audio. ezt írja mikor megnyitom a hangkártya menüt a windowsban laptopon, gondolom ez az alaplapi hangkártya és ennyi. van egy logitech z623 2.1-em THX minősítéssel. azt olvastam hogy ajánlanak hozzá egy jobb külső hangkártyát mint az alaplapi. hangerőben nagy különbség lenne egy külső hangkártyával, pl egy ilyennel: [link]

illetve ti mit ajánlotok? köszi



2018. febr. 16. 15:07
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem ez semmivel sem jobb, mint az alaplapi.
2018. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi az a kategoria amire erdemess lenne beruhazni?
2018. febr. 18. 17:07
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Erre jó egy 3400 Ft-os vagy még olcsóbb külső USB-s hangeszköz is. Én akkor már egy 5.1-eset vennék külsőben.

Nekem Trust van és egész jó, évek óta megy.

A hangerő az attól is függ, hogy milyen fülessel használod, de ha csak ez a gond, akkor vegyél egy fülhallgató erősítőt, amivel jól tudsz illeszteni akár erősítőt is hozzá, mondjuk Fiio A1, vagy K1....

2018. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja most néztem bocsi, hogy ez egy 2.1 hangfal.

Szóval laptopon nem valami jók általában a hangmodulok, érdemes USB-ssel kiegészíteni, de akkor már ne a hangerő legyen csak a cél, hanem, hogy jól is szóljon, egy külső hangkártyát szerintem nem érdemes 14-nél olcsóbban venni, de persze ezt te tudod meddig tudsz elmenni.

Amit belinkeltél arról jókat írnak, de én nem hiszem el, hogy ez annyira jó lenne.

Pl.:

[link]

2018. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ez annyi lenne hogy ezt bedugom a laptopba es ebbe dugom bele a jack dugót? Nem kell semmi bonyolultra gondolni?
2018. febr. 19. 01:27
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
igen, ennyi.
2018. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!