Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő probléma, annyi lenne...

KLaypexium27 kérdése:

Erősítő probléma, annyi lenne neki?

Figyelt kérdés
Kb egy 2 hete véletlen ráborítottam az audiókábelre a vizet, ami az erősítóből a hangkártyába megy, utána meg is törölgettem nehogy valami baj legyen... (erősitőre nem ment rá a víz). És másnap hallgatni akartam zenét de rosszul szól ahhoz képest amielőtt ráborítottam a vizet..halkan jól szól de ha felhangosítom recseg ropog..meg ha átkapcsolom fejhallgatóra, azon is rosszul szól, + egy alap búgás van...annyi lenne az erősitőnek?
2018. febr. 19. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A KÁBEL ennyi idő alatt így nem tud tönkremenni.

Ha TÉNYLEG nem ment bele a víz semelyik elektronikába, akkor nézd végig alaposan az összes csatlakozást, mozgasd is meg mindet.

2018. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ki/be dugtam átmozgattam mindent, de az nem tudom rájátszhat-e, hogy az audiókábel össze van kötve a felénél, bevan celluxozva, de ahova ráment a víz azt a részt kivágtam és újrakötöttem 2x..
2018. febr. 19. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Toldott hang kábel tud "csodákat" produkálni. A celux-ot remélem csak viccből mondtad.
2018. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás:

"össze van kötve a felénél, bevan celluxozva, de ahova ráment a víz azt a részt kivágtam és újrakötöttem 2x."


Közést csak forrasztva, és zsugorcsővel szigetelve.

Gondolom nem valami high-end kábelről van szó, hanem valami filléres Jack-RCA kábelről, amiből olcsóbb venni egy másikat párszáz forintért, mint "cslluxozgatni"...

2018. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez elég régi orosz erősítő, de itt van egy kép milyen kábel van hozzá:


[link]

2018. febr. 19. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat. A kábeltoldozgatás nem megy neked.
2018. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!