Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technics SA-EH560 hifiről mi...

DJW4RP3D kérdése:

Technics SA-EH560 hifiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hifi vásárlás elött állok. Ez tetszett meg. Mi a véleményetek róla? 50k-ért néztem ki makulátlan állapotban.Egyátalán jól szólnak ezek a hifik? Köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 19. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hangfalakkal, makulátlan állapotban ez korrekt ár szerintem,a hangját viszont csak te tudod eldönteni, hogy tetszik-e, vagy sem, úgyhogy mindenképp hallgasd meg, mielőtt megveszed.
2018. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! Persze meghallgatom csak 80km kell utaznom miatta és ezért kérdem. Régota szemezgetek ezekkel a Technics hifikkel. Csak nem tudom éri e a pénzt amit kérnek értük. Igazából nekem nem az a lényeg hogy házat bontson csak szoljon szépen és lágy basszusai legyenek ne ez a dobozhangú,mint pl : malone és társai.
2018. febr. 19. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a Malone-t, de eléggé kínai gagyinak tűnik... igaz, még egyik márka hangfalait sem hallottam, de szerintem szebben szól egy technics, mint egy malone.
2018. febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen egybegyártott mini-hifik sosem szólnak jól, nem arra valók, hogy jól szóljanak. :D

A "jól szól" ott kezdődik, hogy külön deckek, külön erősítő, külön hangfal. Jah, és ez így külön-külön minimum 50 ezer használtan!

2018. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászoló nem egybe gyártott hifi. Külön részekből áll! :) Egyébként nem bántam meg,hogy elhoztam. Egy 28 négyzet méteres szobát úgy megtölt hanggal hogy ha felét szolná is elég volna. A bass-usa meglepően nagy mintha valami nagy subwoofer mélyek lennének. Magas hangjai illetve közép nagyon szépen szól. Éri a pénzt!
2018. febr. 25. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is: nem leszólás, csak azért írom, hogy helyén kezeljük a dolgokat, meg hátha érdekel/vagy nyitott vagy a későbbi fejlesztésre....

Az lehet, hogy első hallásra jónak tűnik (sőt, van aki egész életében meg van elégedve vele...mondjuk nem azokból lesznek az audiofilek) de részenkénti 10ezer forintos árral ez még mindig nem a "jól szól", hanem az "oké", vagy "elmegy" kategória. De van, akinek jó, hisz nyilván túlszárnyalja a közös megállapodás alapján high fidelitynek nevezhető színvonal minimálját, meg ugye Technics, ami sosem rossz választás. Árkategóriáján belül biztos jóbak számít, csak maga az árkategória nem engedi, hogy jó legyen. Érted mire akarok kilyukadni... :)

2018. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*jónak (bocsi, teló)
2018. febr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem zenehallgatásra bőven megfelel,sőt. Nekem érte a pénzt. Nem biztos hogy a drágább jobban vagy szebben szól! (Tapasztalat) de izlések és pofonok.
2018. febr. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!