Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 49LW310C típusú led tv-n...

LG 49LW310C típusú led tv-n hogyan lehet műsort felvenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon béna vagyok, de ez az első okos tévénk... :\ Arra már rájöttem, hogy pendrive-ra nem lehet rögzíteni semmit, csak lejátszani... abba a "PCMCIA CARD SLOT" nyílásba kellene venni kártyát? Vagy rossz helyen tapogatózom? :D

Kábeltévés szolgáltatónk van, nem tudom, hogy ez számít-e ( [link]


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2018. febr. 19. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kulso vincseszterre tud, azt pedig az usb-be dugod.
2018. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, már előrébb vagyok! :D


És bármilyen külső merevlemezt vehetek, fel fogja ismerni a tv? Tehát pl. veszek egy ilyet:

[link]



Összekötöm a tv-vel az usb segítségével, és onnantól már sima ügy?


Vagy ez már nagyon speckó kérdés, és inkább hívjam fel a szervizt, hogy jó-e hozzá bármelyik külső merevlemez? :D

(Egy használati útmutatóval lényegesen megkönnyítették volna a dolgomat xD)

2018. febr. 19. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt szo nelkul hasznalni fogja. Annyit meg sugok, hogy csak azon a tvn tudod megnezni a felvetelt, amelyikkel felvetted. Se masik tv, se pc, se mas.
2018. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!