Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ízű e liquidek vannak...

Milyen ízű e liquidek vannak Nemzeti dohányboltokban?

Figyelt kérdés
Elektromos cigarettához milyen liquideket vesztek. Ár? Nikotin erősség?

2018. febr. 23. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, nikotines liquidet szép hazánkban akkor teszel az e-cigibe, ha ismerős/haver/egyéb kapcsolat becsempészi neked a határon vagy otthon gyártasz, mert itthon nem árulhatnak. Valaki homályosítson fel, ha tévedek, mert emiatt nem álltam át e-cigire.
2018. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, csak ott árulhatnak nikotinos liquidet, nem kell csempészni, tele van vele a mutyi. Kérdező, szőlő, eper, alma, banán, narancs azt hiszem, amit láttam. Páromnak kellett hozni szőlő izűt, kaktuszossal keverte be. Van több erősségű, de amúgy nem ajánlom annyira mert nem finomak. Ha gondolod akkor van pár oldal, ahonnan rendelni is tudsz finomakat, Pink Man-t mindenkinek meg kell kóstolnia, aki e cigizk.
2018. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
E-cigihez sok oldal van ahol jó liquideket lehet venni. Én az www.e-cigi.hu - n veszem a dolgokat. Rengetegféle ízű és nikotinerősségű van. Nézz körül!
2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!