Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért előre teszik az oszlop/t...

Miért előre teszik az oszlop/talpas/álló hangfalakat házimozizáshoz? (5.1)

Figyelt kérdés

pontosítva: Miért előre teszik azokat, amelyikeken több a hangfal, mint amint csak 1 van?

[link]


Mert most akarok venni és én csak magam mögé tudnám tenni az oszlopokat (Magnat Monitor Supreme 2002 5.1)



2018. febr. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

"Miért előre teszik azokat, amelyikeken több a hangfal"

Hangszóró van több a hangdobozokban/hangfalakban.


Vannak olyan konfigurációk, ahol mind a 4 szatelit hangdoboz oszlop kialakítású:

[link]


vagy olyanok is, ahol a szatelitek kicsik:

[link]


az oszlop kialakítás azért használatos, mert ezáltal magasabbra kerül a hangszóró, a TV-vel egy magasságba

2018. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ettől függetlenül tehetem hátra a nagyot ugye?
2018. febr. 24. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézve a szett leírását:

[link]

kitűnik, hogy a fronthangfalak erősebbek - ami nem csoda, hisz előröl jön a több tartalom, ott történik a több cselekmény.


Ha hátrarakod a frontsugárzókat, akkor ez a balansz felborul, fura lesz az egész.

2018. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebből a fajtából van sima is ami nem oszlopos.

Akkor inkább azt vegyem meg?

Mert az állót semmi féle képpen nem tudom előre tenni

2018. febr. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!