Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez átverés lehet vagy igazi?

Ez átverés lehet vagy igazi?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 26. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

utolsó hely ahonnan rendelnék az az ebay.


Jófogás esetleg de azt se nagyon.


Ha személyesen megyek venni valamit akkor szokott lenni gikszer, vagy ha adok el valamit.


komolyan mondom egy sima vásárlás sem olyan sima.


Nemrég egy mobil-t akartam eladni, felhívok egy boltot, a Mammut-ban vannak. Na mondja az emberünk persze vigyem be veszik meg, "jó áron", menjek csak. Na odamegyek, benyögi a csávó bocs mégse, menjek vissza később mert a tulajnak kell a kasszában lévő pénz, nem tudnak fizetni, de "ők amúgy nem szórakoznak senkivel se", mondom aha. Hazamentem még egy telefont eleresztek legalább benyögte a csávó hogy akkor hagyjuk tényleg.

2018. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Ja van egy kollégám az neten vett a notebook-ot.


Mondanom se kell akkor ökörködés lett belőle, nem hozták ki neki a notebook-ot, persze a pénzt leszedték a kártyáról.


Na erre felhívja a kollégám boltot, erre mondják nekik szerintük nincs is ilyen notebook.


Mondom az f@@sza.

2018. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez egy aukció. Lehet rá licitálni, akkor érdemes megnézni ha már a végéhez közeledik. Nekem már sikerült olcsón megcsípni dolgokat, de nagy általánosságban a végére felmennek az árak.

2. A csóka nem eladó, hanem főleg vevő. Elég kevés visszajelzése van és azok is olyan tranzakciókról amikor ő vevő volt. Ez azért picit kockázatos. Ellenben elég régen ebay tag.

3. A cucc az USAban van. Nem szállít Magyarországra.

2018. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!