Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopom nagyon hamar lemerül...

Laptopom nagyon hamar lemerül töltés nélkül, miért?

Figyelt kérdés
Elég zavaró, ma pl. 2,5 órás előadásra vittem be, az utolsó másfél órában már energiatakarékos módba volt, csak a Word volt megnyitva, meg FB-n válaszolgattam néha-néha, és 6%-on volt, mikor eljöttem. De van, hogy a másfél órát nem bírja ki úgy, hogy szinte semmi olyat nem csinálok vele, ami ezt indokolná. Régebben nem volt semmi ilyen gondom vele. Az aksival lehet baj? Tudtok segíteni

2018. márc. 5. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az akkumulátorok ilyenek. 2-3 év és már csak eredeti kapacitásuk felét bírják ki. Jó esetben. Kell venni bele egy másik akkut.
2018. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem regenerálható ha erre gomdoltál.
2018. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipust írsz? megnézem, hol,lehet hozzá olcsón venni akksit... Úgyis az lesz a vége....
2018. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alsó és középkategóriás laptopok akkumulátorai sajnos ilyenek. Pár év és fele annyit se bír az akku, 4-5 év és teljesen kuka.

Ha jó akkut akarsz, vegyél üzleti gépet. Igaz, az 300 ezernél kezdődik, de cserébe biztosan bírja az akksi.

Nekem a Latitude gépem még 3 évesen is simán 4 órát bír. Új korában bírt 5,5 - 6 órát.

2018. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha jó akkut akarsz, vegyél üzleti gépet. Igaz, az 300 ezernél kezdődik, de cserébe biztosan bírja az akksi. "


A különbözetből 15 évre elegendő akku ára jön ki.

2018. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha semmire sem használod, használd mindig takarékosan...minek világíttatni 100%-on...minek turbo a procin a semmire...stb...ha te is ostorral lennél hajtva s ugráltatva a gyalogtúrán lépés helyett, hamar kifinganál...FB függőség nélkül már erre te is gondoltál volna...
2018. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cserébe 3x annyi szeméttel terheled a környezeted. Valamit valamiért.
2018. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!