Ipad vagy MacBook?

Figyelt kérdés

Mostanában beszeretnék ruházni ipadre, játékra, email írásra, szövegszerkesztésre, filmezésre használnám elsősorban. Amik fontosak nekem: hogy szép kijelzője legyen, évekig tudjam használni, sokáig bírja az akksija.

Amit eddig néztem:

- 2017es ipad 128 gb-s 130 ezer

- 2017es ipad Pro 64 gb 180 ezer

A két modell közt arányos az 50 ezer különbség? Ennyivel jobb a pro? Melyik lenne számomra a legjobb választás?

illetve néztem a 2017es MacBook Airt is az 260 ezer lenne. Arról mi a véleményetek? Megérhet annyit? Én nagyon gondolkozok most mind a 3 opción.



2018. márc. 11. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ipad akkor Pro és a 12 egész valahány colos.

Ha macbook akkor vagy a 12 colos macbook vagy a pro. Az airnek hulladék a kijelzője.


Várd meg az idei frissítést, lehet lesz jobb macbook air.


Egybk én mindenképp valamien macbookot vennék a helyedben.

2018. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos egy ipadet még mindig nem lehet úgy használni mint egy számítógépet. Mindenképpen macbookot vennék, mostanában a macbook air éri meg talán a legjobban.
2018. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!