Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek Tronsmart Element...

Szerintetek Tronsmart Element T6 vagy Element Mega? (hordozható hangszóró)

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy melyiket érdemes választanom!A fő szempont, hogy legyen jó hangos!Valakinek van már esetleg tapasztalata ezekkel az eszközökkel?

2018. márc. 16. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik 25W, a másik 40W a leírása szerint. Válaszd amelyik tetszik.
2018. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezek közül tervezem megvenni az egyiket. Árukeresőn meg a Prohardver fórumon olvasgattam róluk véleményeket, alapjáraton jókat írnak róluk, a hangerejükre se panaszkodik senki, viszont állítólag kb. 80%-os hangerőnél elkezdenek picit torzítani. Amúgy van egy JBL Charge 2+-om, az csak 15 W-os, de iszonyat hangos és full hangerőn sem torzít, igaz, az kétszer annyiba kerül, mint ezek. Én biztos beújítom valamelyiket, nem lehetnek azért ezek olyan rosszak.
2018. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!