Icloud feltörés?

Figyelt kérdés

Nem régiben eladtam egy ipadet, kijelentkeztem előtte icloudból ahogy kell, majd vissza állítottam, mindent úgy csináltam ahogy az apple oldalán van. Bejött utána a kezdőkép, mint amikor először üzemeltem be, mondom jó minden. De most jelezte az új tulaj hogy nem tudja használni mert jelkódot kér, és nem tudom hogy lehet mikor visszaállítottam.

Bejelentkeztem gépről is, ott nem jelzi eszközként az Ipadet hogy össze lenne párosítva a fiókkal.

Én most attól tartok, hogy nem sikerült mindent vissza állítani, és maradtak meg adatok rólam az ipaden, és hogy betud lépni az icloudomba. Annyira rástresszeltem hogy csináltam új fiókot,és megváltoztattam a facebook,és gmail jelszómat is. Alaptalanok a félelmeim? Vagy ha betudlépni az icloudomba akkor mindenhova betud jelentkezni amit azon használtam?

most rástresszeltem nagyon erre :(

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 20. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A jelkód ismerete nélkül ő sem fog tudni belépni, sehova sem. Mint ahogy te sem tudhattál belépni, illetve kilépni.
2018. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiókodban látod, hogy mik a fiókodhoz hozzárendelt eszközök. IOS-en: Beállítások/Neved (első menüpont)


Szerintem az új tulaj a saját kódját felejtette el, csak hülye és rajtad keresi. Elmondhatod neki, hogy mikor a fiókját beállította, akkor megadott fiókhelyreállítási adatokat is (pl. első iskola, háziállat neve, stb.). Webböngészővel számítógépen lépjen Apple ID oldalra, ott válassza az elfelejtettem a jelszóm opciót.

2018. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apple nagyon ad a biztonságra, ha egy eszközt kiléptettél, azon nem marad semmi. A fájlrendszert is mindig titkosítja, kiléptetéskor a visszafejtő kulcs is törlődik az eszközről, titkosszolgálatoknak sem ujjgyakorlat egy törlés elötti eszközről sem az adatok kinyerése jelszó nélkül, gyaníthatóan nem is eszközről sikerül ilyenkor az adatokat visszanyerniük, hanem Apple adja ki nekik az Icloud fiókét
2018. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, annyit biztosan tudok hogy én kiléptem, és visszaállítottam az ipadet, valamit az icloudnál sem jelzi, hogy csatlakoztatva lenne. Még annyit hogy két lépcsős beléptetés bevan kapcsolva, akkor ennek tudatában megnyugodhatok, nincsennek veszélybe az adataim?
2018. márc. 20. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A kedvedért megnéztem.

Ipademről eltávolítottam Apple fiókból az iphone-om.

Az iphone ujjlenyomatomat beolvasva is rögtön kérte az Apple ID jelszót, beírása utána ipad jelezte, hogy az iphone az Apple fiókomhoz hozzá akar férni, engedélyezem-e, igen után adott egy számsort, ezt be kellett írnom iphone-omon.

2018. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Röviden: nincs okod ezen izgulni.
2018. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oh köszönöm szépen, megnyugodtam már :))
2018. márc. 20. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tiszta ügy ez cimbora.
2018. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!