Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges a Huawei MediaPad...

Mr.okos kérdése:

Lehetséges a Huawei MediaPad T3 tabletet (Micro USB-HDMI átalakítóval) kijelzőként használni?

Figyelt kérdés
Például DSLR fényképezőhöz?

2018. márc. 21. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a tablet kifejezetten rendelkezik ilyen funkcióval, vagy létezik olyan program, ami képes így használni a csatlakozóját, akkor nem lehetetlen, de én ilyenről még nem hallottam.

a telefonokhoz és tabletekhez gyártott MicroUSB-HDMI kábelek arra valók, hogy a telefonból menjen kifelé jel és tévére tudd rákötni őket. ezt a funkciót támogatják. a másik irányú jelátvitel és a kel kezelése egészen más jellegű. nem kizárt, hogy lehetséges, de nem találkoztam még vele, hogy bárki megoldotta volna.


én eddig csak olyan megoldásokkal találkoztam erre, ahol a jelet egy másik elektronika dolgozta fel a tablet számára kezelhető formára és azt tudta a tablet megjeleníteni. pl. vagy a fényképezőgép wifis és wifin keresztül olyan jelet sugároz a tabletnek, amit azon egy program meg tud jeleníteni, vagy a CamRanger és más hasonló megoldásoknál van egy elektronika, ami a fényképezőgépből kijövő jelet egy saját formátumban továbbítja (akár wifin, akár USB-n) és ezt a jelet tudja a tableten futó program megjeleníteni.

2018. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöm a választ, es sokat segített. :)
2018. márc. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!