Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Erősitőket mit határozza...

Az Erősitőket mit határozza meg? Áramfelvétel stb?

Figyelt kérdés
szóval az Erősitőket mi határozza meg? oké rá van irva hogy hány wattos stb egy sztereó vagy stb pl van egy erősitőm Onkyo-A8940 nagyon jól szól és nagyon erős. de ezekre az erősiők csak perchanel 80W stb. akkor nem ezt kell nézni hogy hány wattos? hanem hogy mennyi áramot vesz fel egy erősitő? a wattokat nem is kell nézni anniyra ha erősitőt vásárlok? és az áramfelvétel konkértan mit jelent? pl hangfalaknál is nem a wattokat kell nézni hogy hány hertz meg milyen érzékeny stb?
2018. márc. 23. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
stb
2018. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem azt kell nézni, hanem a Hertz et. Jesszusom hogy keversz.
2018. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél? Szobai, minőségi zenehallgatás? Mi az hogy CSAK 80W? Az én erősítőm 20W "perchanel", szétveri a házat. Vagy koncertre készülsz? Oda már lehet, hogy tényleg kevés.


Szedd össze kicsit a gondolataidat és fogalmazd meg a kérdésedet világosabban, esetleg tömörebben is.

2018. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is 2*20 W simán elrendezi a lakást.

Jellemzően negyed hangerő környékén szól egyébként.


De szerintem ezt bizonygatni azoknak, akik 2000W-ot építenek be az autójukba, mert a "Dezső szerint az a kafa" értelmetlen.

2018. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"rá van irva hogy hány wattos stb egy sztereó vagy stb pl van egy erősitőm"


No, most légy okos Domonkos.

2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt akarom kérdezni hogy konkértan hogy. mit kell nézni erősitőknél? mert pl van az az erősitő amit fent emlitettem az Onkyo. 4chanel per 80W vagy stb monftam egy példát. de ugye vannak ezek a Skytech kinai szarok ami 2500W meg 1500W és kb egy 20W hangszórót is alig hajtanának meg.
2018. márc. 23. 12:45
 7/7 Szirty ***** válasza:

Millió szempont van ami számíthat.


Kérdezték tőled, hogy mi a cél, mit szeretnél. Sem az eredeti kérdésben nem tértél ki rá, sem kifejezett kérésre nem árultad el.

2018. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!