Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan indokkal visszavesznek/...

Olyan indokkal visszavesznek/ másikra kicserélnek egy tabletet, mert lassú és lefagy? 3 napon belül vásároltam.

Figyelt kérdés
Auchanba vettem.

2018. márc. 26. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lassusag az relativ. Ha vettel valami regi darabot, ott nem tudsz joggal reklamalni. A fagyas az mar mas. Azt bem kellene. Kerdes mi fagy le?
2018. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
72 órán belül vagy cserét kérsz, vagy elállhatsz a vételtől. Ekkor visszadják az árát. Ezen túl garanciális szervíz,
2018. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Alcor zest q708i a tablet. Tény, hogy egy olcsó kategóriás történet, de egy youtubeot el kellene bírnia úgy gondolom. Konkrétan a saját beállításait nehezen nyitja meg. Úgy 40%ról 1 óra alatt lemerül youtubeozás közben. Gyereknek vettem mesenézésre, de hogy majd egy 20asért erre sem jó azt nem gondoltam volna.
2018. márc. 26. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Lassuk be ez egy tobb eves konstrukcio. Vettel egy Trabantot es a Forma-1 -ben szeretnel indulni. Ertem en, hogy nem gyozni, de utolsobak se.
2018. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*utolsonak sem ernel be.
2018. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:-D Az a baj h nem értek hozzá. Semmit se kb. A gyereknek akartam örömet okozni. Lehet egyáltalán ennyiért olyat venni ami bír egy napot legalább merülés/fagyás nélkül kizárólag csak youtube mellett? A játékot meg sem álmodom. :-D
2018. márc. 26. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem bir ki egy napot folyamatos youtub hasznalattal. Ilyet ne is varj el meg egy csucskategoriastol sem. Amugy a tied 2 ora kepernyohasznalatot ir.
2018. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj anyám mit vártam én tőle :-D Mindegy. Megpróbálom visszavinni. Nyilván nem egész napos youtubeozást várok el, de ma ki kellett resetelni, mert nem reagált a kiapcsolásra sem és csak az futott rajta semmi más. Ha 1 nap után már resetelni kell mi lesz vele egy hét vagy hónap után.. Sokat várok el 20ért lehet. Nem tudom, de nekem ez így ennyit nem ér. Inkább gyűjtünk még egy jobbra.
2018. márc. 26. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisbaba melle? Belefolyik a nyala, osszetori, stb. Biztos kell? :)
2018. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
10 évesnek nem kisbabának :-D
2018. márc. 26. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!