Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
curiousgeorge09 nevű felhasználó kérdése:

Hogy szedjem ki a képen látható autórádiót?

[link]

Sziasztok!

A kérdés adott, a segítséget előre is köszönöm szépen!

Kellemes napot mindenkinek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: autórádió, szerelés, kivétel, rádió, Blaupunkt, fejegység

2018. ápr. 9. 14:28  Privát üzenet  

A válaszok
Még rajta van a dísz keret. Azt óvatosan le kell pattintanod, majd alatta két oldalt lesz 2 keskeny, függőleges rés. Abba kell becsúsztatnod 2 olyan lapkát ami kinyomja a beépítőkeret füleit. Ha vettél másik rádiót, annak a dobozában jó eséllyel találsz ilyen fém "spatulákat". Az a lényeg, hogy a beépítő fémkeret fogai be vannak pattanva a rádió oldalába. Azért kell ezeket a fém lapokat benyomni, hogy a fogak már ne kapaszkodjanak. Ha ez megvan akkor egy gyenge kis húzással is megindul kifelé a rádió.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. ápr. 9. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hú, de gyors volál, köszi szépen! A vége megvolt, kigugliztam már, csak a díszkeretről nem tudtam, ezért nem találtam, hol nyúljak be. Otthon nekiesek este. Addig megy a pacsi.

Még egyszer köszönöm!

Szép napot oda!

# 2/3Időpont 2018. ápr. 9. 14:48 Privát üzenet
Nincs mit! Viszont! :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. ápr. 9. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PC tápegységre hogyan tudok rákötni egy autórádiót?
Régi tipusú tesla autórádiót hogyan lehet műkődtetni pc tápegységről?
A tv közepén vízszintesen egy közepesen vastag szürke csík látható. Mitől lehet ez? Lehet javítani? És kb. mennyi a javítás ha lehetséges?
Egy autórádiót szeretnék vásárolni, hány db RCA kimenetnek kell lennie rajta 2 hangfalhoz?
A leírásban látható autórádiót be tudom szerelni egy CLassic 1.4-es Twinport Opel Astrába?
A kép bal oldalán látható antenna jobb lehet-e mint a jobb oldali gyári? Beltéren használom majdnem jó a vétel a jobboldalival is, de azért mégse.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!