Curiousgeorge09 kérdése:

Hogy szedjem ki a képen látható autórádiót?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!


A kérdés adott, a segítséget előre is köszönöm szépen!

Kellemes napot mindenkinek!



2018. ápr. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Még rajta van a dísz keret. Azt óvatosan le kell pattintanod, majd alatta két oldalt lesz 2 keskeny, függőleges rés. Abba kell becsúsztatnod 2 olyan lapkát ami kinyomja a beépítőkeret füleit. Ha vettél másik rádiót, annak a dobozában jó eséllyel találsz ilyen fém "spatulákat". Az a lényeg, hogy a beépítő fémkeret fogai be vannak pattanva a rádió oldalába. Azért kell ezeket a fém lapokat benyomni, hogy a fogak már ne kapaszkodjanak. Ha ez megvan akkor egy gyenge kis húzással is megindul kifelé a rádió.
2018. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú, de gyors volál, köszi szépen! A vége megvolt, kigugliztam már, csak a díszkeretről nem tudtam, ezért nem találtam, hol nyúljak be. Otthon nekiesek este. Addig megy a pacsi.

Még egyszer köszönöm!

Szép napot oda!

2018. ápr. 9. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Viszont! :)
2018. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!