Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 kimeneti eszköz probléma....

PS4 kimeneti eszköz probléma. Valaki tud segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a probléma, hogy én ps4 en Fortniteozok, egér és billentyűzet segitsegevel. Eleinte minden oké volt mostanság pedig játék közben (lobbyban nem) magától le kapcsolódik állandóan az egér. Beallitasokban is kutattam de nem változik és rohadt idegesítő, hogy folyton enterezgetni kell, hogy az én profilomon van az egér.

#egér #PlayStation 4 #lecsatlakoz
2018. ápr. 10. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

ha ennyire egérrel akarsz játszani akkor menjél pc-re

az nem nagy dolog ám hogy egérrel játszol kontrolleresek ellen,mert sokkal nagyobb előnybe vagy így....

2018. ápr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem... A szerver egyaránt dob be konzolosakat és PC seket... Már megfigyeltem és nem egy játéknál kompatibilis az egér és a billentyűzet... Leginkább az ilyen akció játékoknál... Megoldottam a problémát. Vettem új egeret de az is lehet hogy a frissítés volt rossz:)
2018. ápr. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!