Villog a tv képernyő?

Figyelt kérdés
Nemrég haza érve bekapcsoltam a tv-t, és kb percenként elsötétedik a kép, és egy kék vékony vonal ugrik fel valahol vízszintesen. Ma már nem tudok máshol érdeklődni, holnap pedig délelött dolgozom. Kicsit több mint 1 éves LG UHD 4K tv, pontos típust tudok mondani ha számítana valamit.

2018. ápr. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Kezdhetsz új tévére gyűjteni.
2018. ápr. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bubuka508 ***** válasza:
Lapos tv vagy képcsöves? Ha képcsöves, akkor a függőleges eltérítés vacakol, lehet, hogy kilazult egy forrasztás a képeltérítő fokozatban, vagy egyéb hiba van szintén ott. Nézesd meg műszerésszel, általában javítható ez a hiba.
2018. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit értetlenül olvastam az utóbbi kommentet. 1 éves 4K televízióról van szó. Ahogy észrevettem az utóbbi időkben eltűntek a képcsöves tv-k az üzletekből (javíts ki ha nem, nagy átlagról beszélek). Szóval lapos tv-ről van szó, viszont a tegnap csináltam rajta egy teljes visszaállítást (beállítások menüben alaphelyzetbe állítás(ez a kérdés kiírása után történt)), ezek után már nem vacakolt, ma még nem volt időm megnézni, maximum visszaviszem, mivel még garanciális, ezzel a kérdéssel csak ideiglenes/tájékoztató jellegű segítségeket várok. Azért köszönöm, ha valakit érdekelne a későbbiekben ha megoldódik el tudom mondani hogy mi is volt valójában!
2018. ápr. 12. 18:34
 4/5 Bubuka508 ***** válasza:
Bocsánat, felületesen olvastam el a kérdésedet, ezt elismerem. Elkerülte a figyelmemet, hogy 1 éves a készülék, vedd úgy, hogy nem szólaltam meg.
2018. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Érdekelne, hogy mi lett. Nekem is ilyen tv-m van és én szeretek sorozatot nézni rajta Youtuberól. Pár napja villog a képernyő ha az internetes részét használom, vagy ha külső eszközt pl:pendrivet használok. Mi lehet a gond?
2018. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!