Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei AM61 bluethooth headset?

Huawei AM61 bluethooth headset?

Figyelt kérdés

Kb. két hete vettem egyet és nem tudom ilyennek kéne-e lennie, mivel amikor valamit lejátszok, mindig van egy kis sistergős alapzaja, amikor valami olyat hallgatok amiben csak simán beszélnek, akkor még sípolgatást is kihallok. Ezt az alapzajt akkor lehet észrevenni a legjobban, amikor a telefon gombjainak a hangjait játsza le, vagy miután megállítom a zenét, mert utána még 1-2 másodpercig szól a zúgás. Meg elég sokszor csak úgy megakad egy picit a lejátszás. Valamint az elején még tudtam a hangerőszabályozóval pörgetni a számok között, de már az se működik.

Ezt az egészet most csak azért kérdezem, hogy akkor határozott megalapozottsággal visszatudjam vinni a boltba a garancia miatt, mert azért egy 15.000 Ft-s headsettől nem ezt várnám...

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 15. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!